reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocny kaszel

reklama
ale nie powinno sie dziecka przyzwyczajac tylko do tego jednego syropu.. a co sie stanie jak on przestanie byc skuteczny?
 
przyzwyczaisz dziecko jak tym syropem bedziesz go poic, jak podaje drosetux przez 10 dni podczas choroby, raz na kilka miesiecy, to nie jest przyzwyczajanie, tylko leczenie
 
napisalam o drosetuxie poniewaz pomaga, a co do leczenia to kazda z nas ma inne metody, nie ma sie co klocic, wiadomo, ze jest to syrop, a nie herbata, wiec podawac go trzeba rozsadnie:)
 
przeciez ona napisala ze podaje za kazdym razem drosetux, wiec daje wtedy kiedy dziecko jest chore! ja tez daje go dziecku, bo jest skuteczny, ale nie daje mu do picia jak herbatke tylko podczas choroby! nie dajmy sie zwariowac i nie doszukujmy sie dziury w calym...

dokladnie barbarko, wlasnie o to mi chodzilo. przeciez drosetux to syrop a nie soczek do picia. podaję go dziecku gdy jest chore, ma kaszel!
 
nie wiem o co ta dyskusja, wiadomo, ze o to Ci chodzilo:) ja natomiast podaje coreczce sampelo kids, na bazie czarnego bzu, jak tylko pojawiaja sie oznaki przeziebienia podaje, i jeszcze nie bylo tak, ze byla chora chora, udalo nam sie ze wszystkich przeziebien wyjsc:)
 
reklama
Do góry