reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciemieniucha

Różyczka75

z ogrodu...
Dołączył(a)
10 Grudzień 2008
Postów
525
Miasto
inąd...
Moj synek ma juz 2 m-ce skonczone a widze ze pojawila mu sie jakis czas temu ciemieniucha. Ma takie strupki na główce koloru żóltawo-zielonkawego i w miejscu ciemiączka właśnie. Wie ktoś jak się tego pozbyć?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sara też ma. Teściowa powiedziała mi że kiedyś smarowali masłem. ja wole nie próbować, kupiłam szczotke do włosów dla niemowląt i codziennie bawimy się w czesanie włosków. Pomału systematycznie jest tego mniej no i zabawa przy tym fajna:-)
 
Rewelacyjna jest Olejuszka ze Skarbu Matki.Smarujemy 2 godzinki przed kapiela, wyczesujemy, myjemy łepek.
Nie pachnie za ładnie ale jest bardzo skuteczna
 
Ja to godzine przed kapaniem masuje mojej malej glowke dosyc duza iloscia oliwy z oliwek, potem myje glowke i wyczesywuje to co odpada miekka szczotka... Bardzo pomaga :-). Mozesz tez kupic szampony specjalnie przeznaczone do tych celow... Pozdrawiam
 
o maselku tez slyszalam, wiec moze jednak watro sprubowac:tak::-). Moja mala miala malutka ciemieniuszke, ale jednak. Smarowalam jej ja olejem z pestek z winogron, a potem wyczesywalam i do kapieli. Pomoglo:-D.
 
ja smaruje oliwka i wyczesuje szczoteczka :tak:
u nas też była, smarowaliśmy główkę oliwką ok 0,5-1 godz przed kąpielą zakładaliśmy bawełniną czapeczkę i wyczesywaliśmy, przeszło bardzo szybko i nigdy nie wróciło
 
A ja używałam tej Olejuszki i w ogóle nie pomagała, sprawdziła się za to świetnie zwykła parafina ciekła
 
reklama
Do góry