reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja mam anex sport wizualnie podoba misie bardzo.[emoji7] Ale Juz widzę jeden mankamentem ma mala gondole .Syn mojej siostry ma 4miesiace i jest tak na styk. Ona ma tako moonlight i gondola jest wieksza. Chodź mnie jej wózek w ogóle się nie podoba[emoji12]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie...Ile cm. ma Twoja gondola?Bebetto ma 80cm. i wydaje mi się, że to jest mało :(
 
reklama
Wczoraj położna ze szkoły rodzenia mówiła, że nie ma żadnych przeciwwskazań do kupowania używanego laktatora, bo każdą część można wyparzyć.

Czy na Was siedzenie w domu też tak depresyjnie działa? Mi to ostatnio zupełnie nie służy, tylko czarne myśli przychodzą mi do głowy i głupieję :-/

W sobotę robiłam kilka zamówień przez internet, za wszystko od razu płaciłam. Torba do wózka dziś już przyszła, rożek jest już na sortowani poczty, powinien być jutro, a Makaszka dziś łaskawie przysłała maila, że zaksięgowali przelew i wyślą zamówienie. Albo mają tam bajzel, albo nie zależy im na klientach. Mam tylko nadzieję, że będę zadowolona z tych kocyków.

Moze depresji nie mam siedzac w domku jednak lubie byc w ruchu cos robic nie tylko caly czas dom , Ja jeszxe prscuje ,statam Sue do 34 tyg;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry