reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mój synek już 4 dzień nie podnosi się z łóżka jestem zrozpaczona.Bylam dziś u lekarza zmiana antybiotyku zapalenie uszu obustronne oskrzela zawalone flegma.Dzis ma przyjść kinoterapeuta będzie mu robił takie czyszczenie Boziu już patrzeć nie moge jak on cierpi
Mam nadzieję że zmiana antybiotyku szybko pomoze:( biedaczek:(
 
Ojej biedny [emoji20][emoji20][emoji20] zdrówka zdrówka zdrówka, ach te choroby u dzieci są straszne
Mój synek już 4 dzień nie podnosi się z łóżka jestem zrozpaczona.Bylam dziś u lekarza zmiana antybiotyku zapalenie uszu obustronne oskrzela zawalone flegma.Dzis ma przyjść kinoterapeuta będzie mu robił takie czyszczenie Boziu już patrzeć nie moge jak on cierpi
 
I dwa latka zleciały sama nie wiem kiedy [emoji85][emoji3590][emoji179]
IMG_20191213_214538_202.jpeg
received_565516124274181.jpeg
 
reklama
Do góry