reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

sandra777.12

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No

No u nas nie ma szans na poród w wodzie ani taki gaz- nalykalabym się cała butle ;)
Zobaczymy jak to wszystko będzie;) u nas podobno fajne położne to mam nadzieję,że jakoś będziemy współpracować ;)
To, że basenu u Ciebie nie ma to jestem wstanie zrozumieć, ale gazu ? Nooo co Ty ? 😂 wydaje mi się, że gaz jest standardem 🧐 Nawet w pl ;)

reklama

nieagatka

Rozwiązania
0
No bo właśnie na szkole rodzenia nic na ten temat nie mówiła a jak oglądałam webinary z kbkm to tam mowili,że jak nie ma potrzeby to lepiej nie brać ale się nie rozwijali na ten temat jedynie właśnie coś na temat jak pisała Dakita30, że podane w złym momencie może zablokować i w ostateczności przedłużyć poród
Tu od przynajmniej 25 lat zzo jest standardem ogólnie dostępnym. Przez 11 lat tutaj spotkałam JEDNA kobietę, która rodziła bez - kolumbijka. Polska w tym temacie jeszcze raczkuje. Jeśli chodzi o spowolnienie porodu, to fakt jest taka opcja tyle tylko, że masz to w poważaniu, bo Cie nie boli więc możesz te 30min dłużej rodzic.
I jak to nie ma potrzeby? W sensie jak nie masz nic przeciw rodzeniu w ogromnym bólu to lepiej niech tak będzie? Bzdura. Naprawde, jeśli tylko będziesz mieć taką możliwość to polecam.

nieagatka

Rozwiązania
0
I potem jesteś od pasa w dół drętwa, że tak się wyraże? To tak jak przy blokadzie w kręgosłup? Czy jak dobrze podane to nie ma takiej opcji??
Nie dretwa. Czujesz nogi, tylko są bezwładne, nie ustalabys na nich. Czujesz też skurcze, ale dużo delikatniej i bez bólu. Położna pomaga Ci oddychać i przeć w odpowiednim momencie jak już jest ostatnia faza porodu. Przynajmniej tu tak to wygląda. Masz kateter i jak jest potrzeba to podaje się kolejna dawkę, żebyś rodzila bez bólu.

nieagatka

Rozwiązania
0
Cześć piękna
Widzę, że temat na tapecie poród i znieczulenie ;)
Powiem szczerze, że ja nie chciałam znieczulenia. Moja przyjaciółka miała ogromne bóle po tym. Więc to nie takie „rzadkie”. Znam też inne kobiety, które miały/ mają efekty uboczne po nim. Oczywiście każdy poród jest inny, ale ja wolałam tego uniknąć. Też miałam do wyboru morfinę. I jak byłam na końcu rozwierania to mówiłam, że chce wszystko
Ale finalnie nie wzięłam nic i jestem z tego bardzo dumna. Rodziłam w wodzie, więc to trochę znieczuliło. I miałam jeszcze gaz. Ale nie wiem czy pomógł lepiej było brać niż nie
Dacie radę !! Ból jest, zawsze będzie ale jak to moja polozna mówiła: to nie jest bezsensowny ból, po nim „otrzymujesz” dziecko. A jak złamiesz nogę to Cię boli i nic po tym nie masz. Głowa do góry !!
A dla mnie jest bezsensowny. Skoro można rodzic bez to nie widzę sensu żeby z tego nie skorzystać.
Jak pisałam - tu rodzą tak wszytskie kobiety i tylko raz na szkole rodzenia dziewczyna mówiła, że po pierwszym porodzie po zzo miała uczulenie.

sandra777.12

Rozwiązania
0
A dla mnie jest bezsensowny. Skoro można rodzic bez to nie widzę sensu żeby z tego nie skorzystać.
Jak pisałam - tu rodzą tak wszytskie kobiety i tylko raz na szkole rodzenia dziewczyna mówiła, że po pierwszym porodzie po zzo miała uczulenie.
Jak kto woli 🤷🏼‍♀️ Ja się cieszę, że tak urodziłam ;)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
SalsaPL Jelenia Góra- ciężaróweczki i mamuśki Ciąża, poród, połóg 54
1 Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :) Przyszłe mamy 11472
sagaa31 sierpniowe ciężaróweczki 2011:D Dzieci urodzone w sierpniu 2011 23089
K Wiek 40 lat - tylko in-vitro? Ciąża po in vitro 5
H In vitro w czechach Ciąża po in vitro 0
H in vitro-zwrot kosztów za leczenie Potrzebuję porady 0
H in vitro w czechach-uzyskanie zwrotu kosztów za leki Potrzebuję porady 4
K In vitro Potrzebuję porady 1
K Badania do in vitro Potrzebuję porady 3
aniaslu In Vitro. Kiedy może pomóc? Odpowiada specjalistka Temat tygodnia 2
D Udane in vitro po wycięciu jajowodów Potrzebuję porady 0
D Druga procedura in vitro Ciąża po in vitro 18
P In vitro z komórkami dawczyni Potrzebuję porady 1
N Kolejna procedura in vitro Potrzebuję porady 2
Karola1987 In vitro Potrzebuję porady 17
A In vitro czechy Staramy się 2
A In vitro w UK Potrzebuję porady 8
P LH I estradiol przy stymulacji do in vitro Potrzebuję porady 1
nadzieja xxx In vitro z komórką dawczyni Staramy się 14
M Wynik testu ciążowego Ciąża po in vitro 20
M Druga blada kreska na teście. Potrzebuję porady 53
M Kto w trakcie in vitro (ivf)? Staramy się 259
RedLabel Udane IVF przy zaawansowanej endometriozie ( III/IV stopień) Staramy się 18
R In vitro w Czechach Staramy się 1
F Estrofem po in vitro w cyklu sztucznym Ciąża, poród, połóg 3
Pini88 In vitro Potrzebuję porady 3
Ewelina1992 In vitro- adopcja Staramy się 6
C Dofinansowanie procedury in vitro! Ciąża po in vitro 6
maciej19854 Wołanie o Pomoc In Vitro Zrzutka Możesz pomóc...zobacz 0
K Dofinansowanie In Vitro Warszawa Staramy się 2
A In vitro z antagonista Potrzebuję porady 1
D In vitro Poznań - jaka klinika? Staramy się 1
mfifi04 In vitro - polecenie lekarza Potrzebuję porady 0
M MTHFR i in-vitro Ciąża po in vitro 2
I Kolejne podejście do in vitro Potrzebuję porady 13
I Rady przed in vitro Potrzebuję porady 3
A wymaz z pochwy przed in vitro Potrzebuję porady 2
I Kolejna próba in vitro Potrzebuję porady 4
N Dziwny wynik Beta po in vitro Potrzebuję porady 17
B In Vitro z wadą macicy Potrzebuję porady 4
queen_b In vitro w uk Staramy się 19
Bombisz In vitro a praca Potrzebuję porady 31
P In vitro Potrzebuję porady 12
K Zwariuje czekając na wynik in vitro Ciąża, poród, połóg 16
kamciajan W trakcie stymulacji do in vitro Potrzebuję porady 0
aniaslu Dzieci z in vitro będą oznaczane w aktach Urzędu Stanu Cywilnego Pytanie tygodnia 19
M In Vitro WARSZAWA ! ! kogo polecacie? Potrzebuję porady 2
G in vitro Potrzebuję porady 1
M IN VITRO Lista oczekujących Staramy się 1
E in vitro refundowane Staramy się 0