reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Madzialenak, ja jestem właśnie na ginekologii. Ja się na patogię nie kwalifikuję. I tak nie dało by się dzieci uratować w razie czego. Ordynator raz był na obchodzie (w czwartek, czyli w dniu w którym tu trafiłam). Nie wiem kiedy znowu się pojawi. Mój mąż powiedział, że pójdzie dziś do lekarza dyżurnego pogadać o zrobieniu usg
 
reklama
prosze o modlitwe zeby moja betka rosla. poki co jest dobrze ale jeszcze dluga droga.... trzymajcie kobitiki kciuki za moja dziecinke
 
Lolitka Ty to jesteś mega weteran, podziwiam Twoją wytrwałość i cierpliwość no i trzymam kciuki za rosnącą betę:tak:
 
Lolitka to jest forum szczęśliwych ciąż, więc musowo-betka będzie rosła!!!:-)
Fusun BĘDZIE DOBRZE!!!!!!!dziewczynki są silne, silniejsze od chłopców, i dadzą radę, zobaczysz!mam nadzieję,że zbadali cię w końcu i zrobili USG i że na tym oddziale będziesz mieć dobrą opiekę.Trzymaj się!!!
 
Sylwia, jestem w szoku ze to już czas na Ciebie:) powodzenia. Moja rada, staraj się odrazu podczas pionizacji prostować nawet jak będzie ciągnęło, zaprocentuje. Ja na drugi dzień już chodziłam z małą. Mam wrażenie ze go było wczoraj a to już 15 tyg...
Co do sesji zrobiliśmy młodej w 2 miesiącu, znajoma zrobiła zdjęcia są przeurocze, profesjonalne, super pamiątka:)
 
nie zaglądałam kilka dni na forum... nadrobię zaległości jutro, tymczasem Fusun trzymaj się kochana! aż mam świeczki w oczach i wiem, że teraz żadne słowa nie są w stanie pomóc, ale musi być dobrze. My się tu wszystkie za Was modlimy i trzymamy kciuki! podobnie jak lawendowy mam teraz burzę mózgów i cisną mi się na usta same niekoniecznie nadające na się forum słowa, jak pomyślę o traktowaniu pacjentek w szpitalu:/ mam nadzieję, że lekarze staną na wysokości zadania i zadbają o Ciebie i maluchy. Staraj się odganiać złe myśli i wiem, że nie masz na to czasu, ale informuj nas jak tylko będziesz mogła... Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. :* zdrówka dla Ciebie i dziewczynek!!!!!
 
Fasun - trzymam kciuki i współczuję. W szoku jestem szczerze mówiąc że nie nikt Ci nie zrobił usg i tak po prostu leżysz i czekasz na poniedziałek. Chyba bym zwariowała... Podziwiam Cię że jeszcze zachowujesz spokój. Trzymaj się i wierzę, że cała historia skończy się dobrze.

Lawendowy - ja też mam cała listę powybieranych rzeczy ale zakupów nadal niewiele. Lozko może zamowię już w ponidziałek, żeby zapoczątkować dobrą passę, a wozek też planuje zamówić max do końca marca. Nasz czas zbliża sie wielkimi krokami:) cieszę się, ale powiem szczerze że z małym w brzuchu jest mi też cudownie. Lubię jak tam się wierci i kręci, nie przestaje mnie to fascynować że tak sobie tu we mnie żyje:) Dla mnie imię Żyraf też jest mistrzostwem świata:) ale są tacy co i na takie się decydują:) jaja po prostu:) ja tam nie szukam nic wyszukanego ale sama mam bardzo popularne imię i czasem mnie to denerwuje, więc wolałabym dla synka jakieś nie z pierwszej trójki:)

Lolitka - trzymam kciuki, tu same mamuski szczęściary więc wierzę, że przekażemy trochę naszych dobrych fluidków:)
 
reklama
Sylwia, mam nadzieję, że wczorajszy ostatni dzień w pracy, upłynął Ci w miłej atmosferze.
A Twój Wielki Dzień zbliża się wielkimi krokami.
Życzę Ci szybkiego i bezbolesnego rozwiązania i miłości od pierwszego wejrzenia. &&&&&&&&


MARZEC

1.SYLWIA1985 ( 11 marzec 2014) - syn Wiktor
_____________

KWIECIEŃ
2.MAZENKA (26 kwiecień 2014) córka
_____________

MAJ
3. LAWENDOWY SEN (12 maj 2014) córka Zosia
4 .MEGI* (20 maj 2014) syn

____________

CZERWIEC
5. NIKA85 (5 czerwiec 2014)
6. SZYSZKA87 (25 czerwiec 2014) syn Antoś

____________

LIPIEC
7. 24MAGDA09 (04 lipiec 2014)
8. MOLLA (07 lipiec 2014) syn
9. FUSUN (18 lipiec 2014) córka x2
10. MINNI27 (29 lipiec) córka


____________

SIERPIEŃ
11. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
12. MARTACZI (2 sierpień) syn
13. SIAGA (10 sierpień 2014) syn

____________

WRZESIEŃ
14. JOGO (2 lub 6 wrzesień)
15. ZUZIA2011
(5 wrzesień)
16. ELLENI (5 wrzesień)
17. NIEPOKORNA (5 wrzesień)


____________

PAŹDZIERNIK
18. MADZIA76 (18 pażdziernik)
 
Do góry