reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Martaczi: to Nasze Maluchy równo przybierają na wadze ;) ja juz mam gotowy pokoik, kupiony wozek, ciuszki, butelki,pieluszki itp. Tak naprawdę pozostalo mi już tylko do kupienia kosmetyki dla Niuni.
Odnośnie ruchów, nie są to jakieś mocne kopnięcia, ale czuje je już bardzo dobrze. Najgorsze jest to czekanie na usg jeszcze 3 tygodnie.
Jestem już też po 5 spotkaniach w szkole rodzenia: opisano Nam dokladnie etapy porodu, role osoby towarzyszącej w porodzie, znieczulenia, co powinno się jeść teraz i w trakcie karmienia . Zajęcia bardzo dużo wnoszą, choć pewnie jak przyjdzie pora porodu to wszystko zapomnę ;)
W sobotę będę miała 100-dniówkę :-)
 
reklama
Martka mój mały najlepiej lubi swoją rączkę:sorry: (niestety).A jeśli rączki nie może to dobre jest w zasadzie wszystko co złapie do rączki. metkowce mogą być ale tak samo pieluszka, rękawek i każda zabawka;-). Typowe gryzaki dobre są tylko na chwilkę:baffled:.
 
Marzenka to twoj wielki dzień trzymam kciuki&&&&

martaczi no niestety jeszcze nie wiemy :( nie miałam usg od 13 tyg i juz pewnie bym sie martwiła gdyby nie to ze czuje ruchy i to mnie uspakaja. Dzisiaj mi sie śniło ze urodziłam córeczkę i pierwsza noc po powrocie ze szpitala nie zmrozylam oka bo bałam sie o niunie. Sny śnią sie na odwrót wiec zobaczymy. Zuzia ma w tym tyg usg to juz będzie wiedzieć a ja musze czekać do 2 maja.

Mini ni ty juz chodzisz do szkoły ? Ale fajnie tez o tym mysle ale chyba dopiero po 30 tyg. 3 tyg to naprawdę nie długo zleci ci ani sie nie obejrzysz. Ja mam miec to polowkowe usg i to juz ma być ostatnie bo takie maja procedury . Ale mysle ze wywalcze albo zapłacę za jeszcze jedno po 30 tyg. Co do pokoiku to tez juz szykuje remont .

Sylwia to faktycznie przykro ze tak sie ułożyło w rodzinie ale teraz twoja rodzina to maz i syn:) Ja i maz mamy ogromna rodzine i jeszcze wiecej znajomych i my wszystkim robiliśmy prezenty wiec mysle ze sie " odwdziecza" choć rożnie z tym bywa i jak mówi stare przysłowie "umiesz liczyć licz na siebie" .

Dziewczyny ja tez juz pobadam w szał zakupów :) Kupiłam wczoraj nosidełko maxi cosi i matę edukacyjna z serii Disney . Trafiło mi sie w dobrej cenie i nie chciałam przepuścić okazji.
 
Cos nie mogę się polapac na tym forum, czy ktoś moglby mi wytlumaczyc jak ustawić suwaczek? Mazenka ale Ci fajnie ze już masz pewnie swoje Malenstwo przy sobie... No nerwy na koncowce sa, zresztą cala ciaze ciagle się czyms martwię, nie zlicze pieniędzy które wydalam na wizyty te planowe i dodoatkowe na badania które sama sobie wymyslalam... ;-) Mam zaplanowana cesarkę na 25 kwietnia ale już teraz zaczyna mnie bolec dolem brzuch tak wiec nie wiem czy nie będzie to czasem wcześniej. Czas w ogole jakby się zatrzymal.
 
Mazenka zaciskam mocno kciuki i tak bardzo zazdroszczę że już pewnie tulisz swoje Maleństwo!!!!!

Dziewczyny czytam Was na bieżąco, ale w porównaniu do mnie u Was tyyyle się dzieje! Urządzacie już pokoiki, kupujecie wyprawkę, czujecie ruchy swoich Maleństw :) ja w środę mam badania prenatalne, odliczam już godziny...

Lawendowy jeśli możesz mnie wciągnąć to ja mam termin na 30 październik
 
reklama
​Aktualizacja dotyczy Foote i Lenkabar :)))

MAJ

1. LAWENDOWY SEN (12 maj 2014) córka Zosia
2 .MEGI* (20 maj 2014) syn

____________

CZERWIEC
3. NIKA85 (5 czerwiec 2014)
4. SZYSZKA87 (25 czerwiec 2014) syn Antoś

____________

LIPIEC
5. 24MAGDA09 (04 lipiec 2014)
6. MOLLA (07 lipiec 2014) syn
7. MINNI27 (29 lipiec) córka

____________

SIERPIEŃ
8. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
9. MARTACZI (2 sierpień) syn
10. LABO75
(7 sierpnień) córka Aleksandra
11. SIAGA (10 sierpień 2014) syn

____________

WRZESIEŃ
12. JOGO (2 lub 6 wrzesień)
13. ZUZIA2011
(5 wrzesień)
14. ELLENI (5 wrzesień) córka
15. NIEPOKORNA (5 wrzesień) syn


____________

PAŹDZIERNIK
15. MAJKA201 (12 pażdziernik) syn
17. MADZIA76
(18 pażdziernik)
18. LENKABAR (30 październik)

____________

LISTOPAD
19. FOOTE (13 listopad)
 
Ostatnia edycja:
Do góry