reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lolitka - edytowalam juz kalendarz powyzej. A co do wagi to i tak chyba kazda ciaza jest inna i przebiega inaczej - w tamtej moglas nie przybierac a teraz odwrotnie - a moze corka juz mamusi psoci i zabiera urode;-)

Lenkabar - oj to gratuluje syneczka - no wlasnie chlopcow szybciej dostrzec, moj brat tez juz w 12 tygodniu zobaczyl jajeczka synka:) Super ze maluszek dobrze sie rozwija czekamy tydzien na potwierdzenie:tak:
 
reklama
Lenkabar ja juz ci pisałam ze gratuluje ci syncia:)) z tym strachem o ciąże to niestety cie nie uspokoje ale moge ci powiedzieć ze np. Ja kiedy poczułam pierwsze ruchy to mnie bardzo uspokoiło i teraz jak czuje jak dzidzius bryka to tez sie sama do siebie uśmiecham :) to naprawdę dodaje skrzydeł ale teraz boje sie przedwczesnego porodu i tak ciagle coś.

Zuzia , lawendowy kciuki za jutrzejsze wizyty&&&&

madzia ja biorę pregnacere i dobrze sie po nim czuje , ma tez bogaty skład.

martaczi a co tam u ciebie , szalejesz z wyprawka?
 
Witajcie dziewczyny ja jestem dziś po jestem po prenatalnych i zacznę od niesamowitej dla mnie niespodzianki! Prawdopodobnie będzie SYN!!!! Sterczy coś tam między nogami doktor powiedział, że 100% na tym etapie nie daje, ale jeśli to jest chłopiec to za tydzień na USG powinno być już dokładnie potwierdzone :)
Moje dziecko pięknie współpracowało, jak przyszliśmy to spało i obudziło się dopiero po najważniejszych pomiarach, a jak się obudziło to pomachało do nas rączkami :) na tym etapie jest bardzo zdrowe, wszystko pięknie pracuje. Dziewczyny co za widok!!!!!!!!!!!!! Niezapomniany!!!!

Lolitka, ależ ja Ci zazdroszczę tego spokoju ! Dziś ze szczęścia unoszę się nad ziemią, ale chciałabym umieć na co dzień po prostu cieszyć się stanem błogosławionym, a tu wciąż strach o Malucha bierze górę
ale czesto z synków robi sie córeczka moje dwie koleżanki miały mieć synków i 24 tygodniu okazało sie ze jednak córeczki :-) mi też lekarz w 12 tygodniu powiedział ze chyba synek a mam córeczke:-)
 
u mnie w pierwszej ciąży gin w 13tyg powiedział, że na 80% będzie syn, w 16tym tygodniu potwierdził. Teraz w 15tyg powiedział,że wygląda mu na dziewczynkę,a jutro się dowiem czy nic się nie zmieniło ;)

co do witamin to ja w pierwszej ciąży nic nie brałam, wyniki miałam idealne przez całą ciążę, niczego za mało, niczego za dużo. Tabletki strasznie nasilały mi wymioty więc przestałam je po prostu brać po konsultacji z ginem. Teraz jest podobnie, przyjmuję tylko folik
 
milagros, gosia_1983 no właśnie wiem, że jeszcze z synka może się zrobić córeczka :) ale bardzo chciałam tego synka (co oczywiście nie znaczy, że z córy nie będę się cieszyć), więc ustaliliśmy z M, że na razie cieszymy się świadomością synka a co będzie to będzie :)

elleni to chyba w takim razie trzymam kciuki za potwierdzenie dziewczynki, bo synka masz już w domku, więc byłaś byś szczęśliwą mamą parki!

Jogo jak ja czekam na te ruchy.. wiem, że to mnie uspokoi w jakimś stopniu. Ty już za połową.. dopiero co pamiętam Twoje początki, jak to szybko minęło! Ciąże innych Dziewczyn jednak zdecydowanie szybciej lecą :-D
 
ale super nam się kalendarz zapełnia :-):-):-) Zuzia myślę, że przyniesiesz szczęście i kalendarz będzie się robił coraz dłuższy ...
Jogo u nas wszystko ok czuję się świetnie mały sobie fika :-) co do wyprawki dużo rzeczy dostałam od kuzynek łóżeczko mam wybrane wózek też mi się podoba ten stokke ale jeszcze nie podjęliśmy decyzji pojedziemy na zakupy po świętach... a jak u Was?
Lolitka a jakie masz przeczucie co do płci?
Lawendowy jak się czujesz?
Lenka gratuluję :tak:
Elleni trzymam kciuki za parkę
Mazenka jak tam się czujecie? czekam na wrażenia...
 
Ostatnia edycja:
Zuzia, powodzenia na jutrzejszej wizycie.

Jak dostałam kalendarz od Avocado, to byłam na 11 miejscu, a teraz zniknęła gdzieś jedynka z jedenastki i jestem na miejscu pierwszym :szok:
Sama się przekonasz, jak ten czas szybko zleci.

Martaczi, lepiej nie mówić o moim samopoczuciu.
Antybiotyku część dalsza. Nowe leki wziewne no i najgorsze jest to, że podejrzewają krztusiec.
Teraz tylko muszę czekac przeszło 2 tygodnie na wyniki. Ech..., zawsze coś.
A Ty jak się miewasz?
Widzę że stoisz przed bardzo trudnym wyborem wózka :-) Jeśli mogę coś doradzić, to nie patrz tylko na wygląd, ale również na funkcjonalność wózka. Bardzo ważne jest również to, czy wózek jest stabilny.
 
reklama
Witam wszystkie Ciężarne, przyszłe Mamy!:-)
Proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej Waszych praw w pracy, która posłuży mi do celów naukowych. Ankieta jest anonimowa, ma w sumie 30 pytań i wypełnienie jej zajmie dosłownie chwilkę. Myślę że te badania są również w Waszym - przyszłe Mamy, interesie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, Pozdrawiam i przesyłam link do ankiety;)
Ankieta - Wiedza kobiet ciężarnych na temat praw pracy związanych z macierzyństwem oraz ich przestrzegania przez pracodawców
 
Do góry