reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny te co sa w uk (bo rozumiem ze z irl jestem sama) czy na tych wizytach w szpitalu robia prenatalne? Bo mnie moj doktorek umowil do niego ale nie powiedzial czy tylko usg czy krew tez? I teraz nie wiem bo jakby robili tez w szpitalu to dwa razy robic?
Robią w szpitalu prenatalne B dokładnie plus pytają czy chcesz z krwi. Mój dr w pl po zobaczeniu tych wyników powiedział ze sie postarali :)
 
Chyba wszyscy maja mniejszy [emoji24] boje się ze mój będzie ogromny w 9 miesiącu ale wiem ze nie ma sie chyba na to wpływu ( chyba ze ktoś się objada ale Ja to właśnie jem bardzo mało )


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak jak sama piszesz z pewnością masz dużo wód . Ja tez tak miałam i za to mój dzidziuś ma dużo miejsca w brzuszku do samego końca i jest mu bardzo wygodnie :) coś za coś
 
P.s dalej czekam na rozpakowanie . A byłam pewna ze 2 tyg przed terminem urodzę . Dziś kończę 38 tyg i zostaje ostatnie 7 dni - odliczajcie ze mną

Pamietam, ze tez bylam pewna, ze urodze przed terminem. Bylam tez umowiona z lekarka, ze jesli jakims cudem tak sie nie stanie to w 40t1d wywolujemy porod. I skonczylo sie wywolaniem...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pamietam, ze tez bylam pewna, ze urodze przed terminem. Bylam tez umowiona z lekarka, ze jesli jakims cudem tak sie nie stanie to w 40t1d wywolujemy porod. I skonczylo sie wywolaniem...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja najbardziej tego wywoływania się obawiam. Na moją mamę jak była ze mną w ciąży nie podziałało i musieli cesarkę robić. Mi doktor tj już wspominałam kazał się oszczędzać, bo już w 34 tyg główka nisko... I wtedy sobie pomyślałam, żeby nie było tak, że ja się pooszczędzam, a potem będą wywoływać... Teraz się nie oszczędzam. Najlepiej to na disco bym poszła i poszalała, ale nikt nie chce ze mną pójść. Hi hi hi
 
Zaglądam tu po kilku dniach nieobecności i niedobrze mi się robi. Powiedzcie mi, jak możecie wysmiewac i tak okrutnie obgadywac inna forumowiczke? Zgadzam się ze niesmaczne było wstawianie zdjęć podpaski ale czy oby wasza dyskusja nie jest przesadzona? Z pewnością teraz na mnie wyleje się kilka wiader szlamu ale trudno.
Wydaje mi się, że zamysłem tego forum bylo wzajemne wspieranie się a nie gnojenie....

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Ja jestem w 26 tyg, a wyglądam jak moja siostra w 36. No ale ja z dwójką. A na wadze już prawie 10 kg do przodu.
Nie martw sie to wszystko dla Niuńków. Tyle o tym marzyłyśmy, że teraz cieszy mnie nawet ta dycha na wadze do przodu[emoji4] [emoji8]

To ja się ostatnio zmartwiłam na wizycie że jestem jakieś 8-9kg na plusie ale teraz już jestem spokojniejsza hehh skoro Ty masz dychę i się nie przejmujesz :-)
 
Do góry