reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ja mam taki lek w sobie, że jak zacznę coś przygotowywać itp, to coś się stanie i dziecko się za szybko urodzi.
 
reklama
Dziękuje.
Rusza się rusza, jest bardzo aktywna :) póki co jeszcze nie ma swoich stałych godzin „odpoczynku”, wycisza się o różnych porach na 15-30 minut i znowu harcuje.
a jak u Was było z ruchami w tym okresie? Tez miałyście tak ruchliwe maleństwa?
To zupełnie normalne w tym okresie 🙂 to jest czas największych ruchów dziecka bo ma jeszcze sporo miejsca w brzuszku. Za kilka tygodni te ruchy zmaleją, bo będzie mniej miejsca, dziecko będzie wieksze. Na spokojnie 🙂
 
Dzisiaj w końcu się przelamalam i postanowilismy z mężem złożyć komodę i z piwnicy wyjac ciuchy dla malucha i wyprać. Jest tego masa, nawet nie pamiętałam, że aż tyle mamy.
No, ale... nie może być za kolorowo. Ciągle mam wilgotną bieliznę, wydaje mi się, że to mieszanka śluzu i potu, ale ja już widzę najgorszy scenariusz, że mi się wody sądzą. Na szczęście mam gin we wtorek, to to sprawdzi...
Ja przez całą ciążę mozna powiedzieć że "tonę w śluzie" 🥴 jeżeli wydzielina jest śmietankowa i taka lejąca to zupełnie normalne. Potwierdzone przez ginekologa, bo sama miałam obawy kiedyś 🙂
 
Ja dzisiaj wzięłam pierwszy raz Zoloft, boje się pierwszych tygodni , jak zareaguje na lek, czy lęki się nasilą... ogólnie boje się być sama w domu, ciągle muszę mieć kogoś obok. Weekend spędziłam z mama, nawet z nią spałam 🤦 ale ukoilo mi to moje nerwy, bardzo mnie pocieszyła, brakowało mi takiej matczynej miłości 🙃🥰 gdy mam zle chwilę w życiu to jestem straszna przylepa... Moja malutka już się szykuje do porodu chyba, obnizyl mi się znacznie brzuch i jest odwrócona główka. Dzisiaj spałam 3h, reszta dnia w totalnym stresie ponieważ zostaliśmy z mężem okradzeni na 10 tys zł 😭😭
 
Ja dzisiaj wzięłam pierwszy raz Zoloft, boje się pierwszych tygodni , jak zareaguje na lek, czy lęki się nasilą... ogólnie boje się być sama w domu, ciągle muszę mieć kogoś obok. Weekend spędziłam z mama, nawet z nią spałam 🤦 ale ukoilo mi to moje nerwy, bardzo mnie pocieszyła, brakowało mi takiej matczynej miłości 🙃🥰 gdy mam zle chwilę w życiu to jestem straszna przylepa... Moja malutka już się szykuje do porodu chyba, obnizyl mi się znacznie brzuch i jest odwrócona główka. Dzisiaj spałam 3h, reszta dnia w totalnym stresie ponieważ zostaliśmy z mężem okradzeni na 10 tys zł 😭😭
Współczuje… potrafią wyprowadzić z równowagi takie sytuacje i później łatwo się wybić z rytmu nawet drobiazgami. Mysle ze na Zoloft zareagujesz dobrze, tylko daj sobie czas na adaptacje. Jaka dostałaś dawkę docelowo?
 
Współczuje… potrafią wyprowadzić z równowagi takie sytuacje i później łatwo się wybić z rytmu nawet drobiazgami. Mysle ze na Zoloft zareagujesz dobrze, tylko daj sobie czas na adaptacje. Jaka dostałaś dawkę docelowo?
Docelowo 50 mg, ale zaczęłam od 1/4, 1/4, potem stopniowo 1/2 i 1/4, do 1/2 i 1/2 ostatecznie. Byle malutka była zdrowa...
 
reklama
Do góry