reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co dziwnego wlasnie zjadlas :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a ja dzisiaj zjadlam 3 czastki czosnku z kanapka i smaki to wcale nie mit przynajmniej nie u mnie w zeszlej ciazy jadlam przez pol ciazy 12 pomidorow dziennie moglam je jesc 5 razy dziennie hehe po ciazy prtzez pol roku nie moglam patrzec na pomidory
 
reklama
ja też kanapki z serem żółtym, bo na wędline patrzec nie moge.....pomidory tez zajadnam i to moja zachcianka na słodycze ochoty brak totalny co na codzień normalnie musiałam zjeść coś słodkiego.....apetyt mam duży ssie mnie co musze bez przerwy coś jesć mój żołądek nie jest do tego przyzwyczajony....boli z obżarstwa o mój boże święta! jedzenie! jupi!:wściekła/y:
 
A ja nie moge patrzec na słodycze , jadłem śledzić i zagryzlam rogalikiem z dzemem normalnie szok bigos z orzechami. Aż sama sie dziwie ze nie mam rewolucji :-) Dodam ze w zadnej ciazy tak nie mieszalam.
 
a ja nie mam ochoty na nic, kompletnie nie mam apetytu, o czym nie pomyślę to niedorze mi się robi, a po kanapce rano z kibelkiem się obejmowałam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, zrobiło mi się odrobinę lepiej po krótkim spacerze
 
Miałam ochote na Laysy o smaku kurczaka, a mój poszedł do sklepu i mi nie kupił, bo stwierdził, że dba o nas:((
 
no mnie niestety nachodza niezdrowe zachcianki (popcorn, chipsy serowe itd) musze uwazac i sie powstrzymywac :)

u mnie niestety to samo...może nie tyle, że zachcianki, ale jestem maniaczką chipsów, więc raz na mies zawsze jadłam, a teraz sobie myslę "a co??czemu nie??nic nie mogę to chociaż chipsy mogę":blink:

Ale muszę zaprzestac z takim myśleniem bo już widzę ze otoczka mięśniowa jest bardziej puszysta, w zaledwie dwa tyg :shocked2:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry