reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co dziwnego wlasnie zjadlas :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ojojoj, a mnie dziś troszkę poniosło - zjadłam aż trzy enchilady :( strasznie chce mi się jeść słodkie rzeczy a teraz popijam soczkiem pomaranczowo marchewkowym :p ... a du....sza rośnie :p:)
 
reklama
Cola... mm... uwielbiam :) Ja sobie czasem pozwalam ;) 3 mies. przed ciążą byłam na diecie i miałam całkowity zakaz picia coli, więc teraz sobie trochę odbijam ;) Byle z umiarem ;)

Wiecie co jest piękne? Że w ciąży smaki się wyostrzają i co prawda pewne rzeczy w ogóle nie smakują, ale jak już coś podejdzie, to jest TAAAAKIE PYSZNE :) Ja dziś wsunęłam 3 kanapki z paprykarzem i wypiłam do tego pół litra herbaty czarnej z sokiem malinowym i byłam w niebie :D

***
PS. Zamieniamy ten wątek na kulinarny? Bo smaki się w końcu skończą, a fajne przepisy zawsze się przydadzą :) Jest ktoś, kto ma uprawnienia do zmiany nazwy wątku?
 
Karolina, to ja na początek polecam stronę durszlak.pl - zbiór blogów kulinarnych :) Co piątek siadam przed komputerem i głównie na podstawie tej strony planuję obiady na kolejny tydzień. Dawno nie zrobiłam nic z książki kucharskiej ;) A zakładka "Kuchnia" w przeglądarce puchnie z dnia na dzień ;)
 
Od czasu pierwszej ciąży (czyli prawie 8 lat, matko jak ten czas leci :baffled:) znacznie ograniczyłam wręcz wyeliminowałam napoje gazowane, choć czasem lubię się napić coli czy sprite, ale dosłownie kilka łyczków. Wolę niegazowane. Hmm.. ale piwko lubię wypić, a jest gazowane hahaha.... ;))

Ja właśnie skończyłam wcinać klementynkę i pomelo, uwielbiam pomelo! Ale chyba muszę zjeść coś bardziej konkretnego i zaraz sobie podsmażę gołąbeczka, albo i dwa z sosikiem grzybowym mniami.... już zgłodniałam :))
 
no dobrze to tutaj przenosimy kulinaria!!!

juz po grochówce, mam nadzieje ze jak mąż wróci wieczorem będę juz to wygrzmoce się do reszty!! bo on nie znosi kiedy mam wzdęcia:-D:-D

co do frytek, to znowu lidl polecam, duża paczka 750g kosztuje zaledwie 3,70:tak: są pyszne i chrupiące.. ja niestety przy dużej rodzinie nie mam czasu na krojonie i smazenie w oleju, liczy się tez cena...
ale leniwe sama robie do tego masełko z bułką tartą!! mniam
 
UWIELBIAM POMIDORY !!!! sa wspaniale soczyste nawet o tej porze roku daja mi wszytko czego potrzebuje momentami stwierdzam ze sa lepsze niz ORGAZM ! hihihi :tak:
 
reklama
Ja zimą nie kupuję pomidorów - kiepskie są, lepiej potem smakują po takiej przerwie :)

Chociaż ostatnio dopadł mnie pierwszy "smak" ciążowy - w czasie świąt strasznie mi posmakowały pomidorki koktajlowe, po sylwestrze kupiłam sobie dwa "koszyczki", no i... leżą w lodówce. Nie mogę na nie patrzeć, nie mówiąc już o ugryzieniu któregoś :/
Mąż, słysząc to, odkrywczo stwierdził: "Jesteś w ciąży" :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry