reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co komu na święta...?

reklama
A ja mojej "teściowej" na Swięta najchętniej kupiłabym to
kaganieczr6.jpg


ale wtedy P. by mnie chyba "prześwięcił":evil::evil:, a poza tym szkoda kasy:-p

no od razu mi sie humor poprawił,ja to chyba swojemu chłopu to kupię :))))))))))) hahahahahaha
 
Ja o prezentach jeszcze nie myslalam...Pewnie zostawie to jak zwykle na ostatnia chwile... :-)

Dominique, prezent mnie rozwalil, hahaha, tez bym cos takiego kupila niektorym osobom z mojego otoczenia, haha.
 
Ja narazie kupilam prezenty dla rodzicow i siostry. T. -> zobaczymy czy zasluzy, haha, a dla tesciow musze pomyslec.

Mamie - krem pod oczy L'oreal i blyszczyk L'oreal
Tacie - zel pod prysznic i prefumy Pierre Cardin
Siostrze - perfumy i balsam perfumowany Clinique
(weszlam do Galerii Centrum i zakupy zrobilam za jednym zamachem) :-)

Oprocz tego kupilam Sarze 2 czesciowy kombinezon i 2 ksiazeczki - ale to w ramach prezentu przedswiatecznego. Chcemy jej kupic tego pieska z Fisherprice, ktory spiewa, uczy literek, jak sie naciska na ucho to mowi, ze to ucho itd. Nie pamietam jego nazwy :-)
 
Babki, kurna olek, nie za wczesnie na takie prezenty :szok: a moze wasze dzieciaczki umia juz liczyc a z moja cos nie tego;-) i tylko pruboje gaworzyc;-)
 
reklama
a my z prezentami to daleko w lesie jestesmy. R. nie ma czasu a ja pomyslow:baffled: ale dzis przy obiedzie wpadlam na prosty i genialny pomysl:happy: hehehe obdaruje najblizszych ich najwiekszym skarbem czyli maluchem:-) wsadze fotki w ramki i juz!hihihi
 
Do góry