reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co można a czego nie?

kakakarolina, ja kupuje taką w Almie z mleka bawolego, ale teraz po pierwsze ze wzlędu na dziecko bardziej liczę pieniądze:-(, poza tym ona jest z niepasteryzowanego jako wyrób regionalny i oryginalny. No to dziś bruschetta na obiad, mam pyszne pomidory i żytni chleb.
 
reklama
ja również jem mozarelle, nawet sie nie zastanawialam nad tym czy mogę czy nie :-p
ale mam nadzieje, że nigdy nie zjadłam takiej z mleka bawolego...troszke to okropnie brzmi... ale pewnie nie, bo raczej zawsze patrze na to by kupic najtanszą
 
Ja też jem.
W Polsce nie można robić na sprzedaż serów z niepasteryzowanego mleka, więc jak jest polska, to na pewno ok ;)
 
ewa, można jeżeli jest to produkt regionalny np. oscypek, oryginalny jest zawsze z niepasteryzowanego. Zjadłam już bruschette i teraz coś słodkiego by się przydało, ale dieta to dieta.

mala,di, z bawolego jest przepyszna, to nawet nie ma porównania to jest inny smak prawdziwa mozarella, po prostu poezcja. Do kupienia tylko w Almie lub sklepach włoskich w większych marketach: Delikatesy internetowe Alma, sklep spożywczy online • Alma24.pl, zainwestuj kiedyś po ciąży, nie pożałujesz.
 
asiu, ja jestem wege i ledwo sie zmuszam by jeść jajka i nabiał i nie myśleć o tym skąd to pochodzi i w ogole :-D wiec takie specjały z mleka bawolego czy owczego, koziego to nie dla mnie, na tyle bym nie dala rady sie przełamać, jakoś moja psychika nie pozwala mi jeść takich rzeczy:-p
 
Do góry