reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego dzisiaj zjemy?

Fakt tak słodzko maluszki jedzą inne rzeczy i poznają smaki, ale wiąże się to z ogólnym bałaganem, zmienianie ubranek po każdym karmieniu itp....;-):szok::szok::szok:
Ja chyba poczekam aż lekarz powie że trzeba...:rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Wateczek super! Ja juz tez nie moge sie doczekac karmienia malej lyzeczka, ale jeszcze poczekam troszke. Tez bede chciala kupic krzeselko. A co do mleka nastepnego to wprowadza sie je po ukonczeniu czwartego miesiaca tak?
 
Anulka - ale na jakiej podstawie lekarz stwierdzil,z e juz czas cobys synciowi dietke zmienila? Od wagi? Zabkow? czy co?
 
My dostaliśmy takie krzesełko po koleżanki córci... Myślę że się przyda, bo tak to ciężko na kolankach i do buzi trafić.... he he.No i przy stole można postawić i jeść sobie całą rodzinką....:-):-):-) Ale przy tym będzie ubaw pewnie. Oby dzieciaczki chętnie jadły... Tak jak KUBALA Ani - zuch!
 
Kochane a po wadze pediatra powiedział że już można u nas to kwestia taka że trzeba robić wszystko co by Kubuś nie tył za szybko bo wtedy stópki bedziemy dłużej leczyć,bo wtedy to nóżki puchną,gipsy spadaja itp itd.Pozatym Kubuś na szczęście wszystko super przyjmuje także jest fajniutko,nic go nie boli i je z chęcią :tak:
 
super wątek!!!!!my mamy krzesło od kuzynów i jak tylko będzie potrzebne to przytargam je do domciu (narazie jest u teściów bo mają strych)ogólnie przydatna rzecz:-)
 
A Mój synuś to najbardziej lubi soczek z marcheweczki i marcheweczke ze słoiczka słodziutką oczywiście :0) no i wszytsko do okoła włącznie ze mną marchwekowe a on uśmiechnięty od ucha do ucha :0) no i oczywiście "flaszka mleka" to jeGo źródło życia hehehe ...
 
reklama
Jak byłam w środe u naszej pediatry to pytałam się jak przejśc na mleczko następne to powiedziała mi że narazie mam nie zawracac sobie tym głowy i jak przyjde w sierpniu na szczepienie to wtedy mi wszystko powie co i jak i powiedziała tez że niektóre dzieci zabardzo niechcą tak szybko przechodzic na 2.
Powiedziała że jak mały skończy teraz 30 lipca 4 miesiące to moge dawac do mleczka kaszke albo kleik ale narazie to tylko to.
A potem jak skończy 5 miesięcy to soczki itp. a ja myślałam że jak synuś skończy 4 miesiące to już będe mogła dawac soczki.
 
Do góry