reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co po macierzyńskim?

Ja też już niestety wróciłam do pracy. Ja pracuję co drugi dzień po 12 godzin a mąż też ma zmiany ale różne więc pod moją nieobecność mąż się zajmuje Tosią i sobie dobrze radzi, nie dzwoni do mnie a ja się denerwuję bo nie wiem co u nich słychać jak jestem w pracy:-) ale nie chę co chwila wydzwaniać więc się powstrzymuję. Mała mnie widzi tuż przed spankiem o 20 ale naszczęście cały drugi dzień jesteśmy razem:-) Tosia znosi to bardzo dobrze tylko ze mną gorzej bo tęsknię za małą.

A okres macierzyńskiego to rzeczywiście wymyślił chyba jakiś anty dzidziusiowy:no:
 
reklama
Ja pracuję od 2 dni i strasznie tęsknię za Zuzanką. Kurna te czasy są tak chore a nasi politycy tak porypani,że musimy wracać do pracy bardzo szybko a to cholernie nie ludzkie:((((((
 
Do góry