reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

na-tuska a wiesz, to calkiem mozliwe. Jula ma dwojke duzo starszego rodzenstwa i tez probuje sie do nich dopasowac. Oczywiscie na miare swojego jednego roczku :)
 
reklama
Patewka no to mnie pocieszyłaś :sorry2: zanim Emilka zacznie gadać to ja zwariuje od tego guuuuuuuuu, wszystko jest guuuuu, :angry::-D mam nadzieje ze za jakiś czas mu sie znudzi i bedzie grrrrrrrrrrr bo tak zaczyna Emilka rozmawiać :-D a jeśli chodzi o ząbki to trochę dziwnie górne 1 i 2 są 3 brak 4 są, dolne 1 są 2 jedna 3 brak 4 są, w sumie 11 sztuk :tak::-D

tak sobie mysle obserwując starsze dzieci kolezanek ze to chyba jednak szczescie ze Filip tak z opóźnieniem mówi, dopiero bede narzekać jak się zacznie po co? dlaczego?

Pozdrawiam serdecznie

a tak na marginesie to jakoś życie umarło na kwietniówkach:-( miejmy nadzieje ze sie rozkręci
 
Hej na-tuska :-), to ze 3-jek nie ma, a są 4-ki to zupelnie normalny tok wyrzynania sie zabków. Julcia zaczęla powtarzac slowa w niesamowitym tempie i codziennie mnie nowym slowkiem zaskakuje. Wczoraj np. obudzila sie z "czesc" na ustach :-D Wiec wkrotce i ty sie doczekasz.

A kwietniowki czesciowo porozchodzily sie po innych watkach, a czesciowo siedza na zamknietym. Pozdrów prosze ode mnie mame Maksa-Olo bo chyba najbardziej za nia tesknie ;-)
 
Patewka przy najbliższej okazji przekaże pozdrowienia. Tymi ząbkami to sie nie martwie, smiesznie wyglądaja jak sie małpolud usmiechnie :)
 
Jula nie daje sobie w zeby zagladac, nawet jak sie usmiecha. No i mam tez problem z ich myciem szczoteczką, a na razie mamy tylko obie 4 na dole. A czy Filipek daje sobie zabki myc?
 
Filip tez nie pozwoli zajrzeć sobie do buzi:no: (uraz po kilkukrotnym nacinaniu wędzidełka)
jesli chodzi o szorowanie zębów to jest zabawnie, jak powiem idziemy myc ząbki to leci bierze szczoteczkę sam nakłada sobie pastę i szczotkuje. :tak::-Djak ja skończe pierwsza to odkłada swoją szczoteczke i dalej szoruje moją :-D ja mam dla niego paste o smaku gumy balonowej ale zwykła też szoruje. jak tylko ktoś idzie do łazienki to on leci myc ząbki:-D:szok: może to przez to ze to mała papuga, razem gotujemy, sprzątamy, w sumie to wszystko to co ja robie to on tez, sprzątać potrafi 2 godz 5 minut przerwy i od nowa a każdy papierek itp. leci wyrzucić do śmieci :-D
 
reklama
Patewko ale Ci gadułka wyrasta :D Tylko gratulować :)
Na-tuska - u nas to samo z myciem zębów :D Namiętnie w kilogramach pochłania pastę i myje zęby za każdym razem jak wejdzie do toalety
U Marcela gadanie jakoś najszybciej nie idzie. tzn gada i owszem całymi dniami i naprawdę różne "słowa" ale raczej nic nie udaje się rozszyfrować. Ale za to jak zaczął mówić "cio to" to co kilka sekund "cio to" i tak w kółko. A jak mu się nie odpowie to się chłopak awanturuje ;)
 
Do góry