reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co Potrafia Nasze Dzieci?!

reklama
chcialam sie wam pochwalić/pożalić (?) ze mój syn postanowił zacząc nauke mowy od najtrudnijeszych słów. W chwili obecnej chodzi i mówi kangur (kaaaangu) na kangura i traktor (taaktol)na traktor!!! Dwa razy mu sie auto wyrwało ale to w sumie łatwe slowo. Tata nie mówi do tej pory... rozwala mnie ten mój synek.... a na wszystko co małe i zielone mówi żaba (baba z akcentem na drugie a :-D:-D:-D:-D)

basia moja Marysia jest plastycznie uzdolniona (opinia z zewnątrz nie moja:-D) a pierwsza twarz narysowla dopiero jak miała troche ponad dwa latka wiec twoa córa ma naprawde uzdolnienia.

Lilka powiem cie ze mnie ten rysunek mamo-jeża powalil na kolana.
 
Basiu nie mogę wyjść z podziwu jak Natka ślicznie rysuje!
Głuszku no super Michasiowi idzie nauka słówek!
Co do gadulstwa Dobrusi, mała od jakiegoś czasu spasowała... uczy sie nowych słówek, ale mniej i bardziej je po swojemu mówi... no i zrezygnowała z tworzenia mini zdań, więc daleko jej do ładnie mówiących dzieciaczków ;-) za to tańcuje na całego nareszcie, więc coś za coś :-p
 
Woooow,jakie tu zdolnosci!:-)
Iwoszku-gratuluje odpieluszkowania:-)
Basia-piekne rysunki,szok!Maja rysuje koleczka.
Lila-piekna jestes w wydaniu Fabianka;-):-)
Gluszku-gratulki dla Michalka!:-)
Maja tez mowi traktor (taktool),do tego np.kluczyki (kutiki),kolczyki (kotiki),karetka pogotowia (eeeooo;-)),kocham (koooaaa),buciki (butiki)........:-)
 
Zmywanie po naleśnikach...:tak:
 

Załączniki

  • zmywanko.jpg
    zmywanko.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 137
Mejdija wow, ale Wojtuś już Ci pomaga!

mnie wczoraj Dobrusia rozłzyła, bo pytam się po sniadaniu, co che pic, a ona z przejęciem ka-ka-ooooooo (z akcentem na o), rozgaduje mi sie w końcu ;-)
 
Mejdia-maly mezczyzna przy garach to sama radosc dla kobiety;-):-)

A Maja w koncu pije z kubeczka:-)I coraz lepiej je sama obiadek:-)
 
reklama
Mejdia dopiero zobaczywlam zdjęcie- rewelacja poprostu!!!! taki malutki pomocnik to miód na serce matki!!!! Rozkoszne zdjęcie!:-)
 
Do góry