Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Rybciu usmiechniety moj babel jest jak lezy na brzuszku bo matka-wariatka na rzesach staje zeby go zabawic by sie chlopak nie znarowil i polezal chwilke :laugh: :laugh: :laugh:a jak u was z lezeniem na brzuszku?
BubaDominisia od samego początku lubi leżeć na brzuszku.Wtedy widzi świat z innej strony.A nie cały czas sufit.Lub coś co jest koło niej jak leży na boczku.
Rybciu no to fajnie macie,bo nie musicie malej przechytrzac.Franek od dni pierwszych nienawidzil lezenia na brzuniu i szybko zaczal sie przekrecac na plecy byle tylko sie uwolnic
Kuba od dłuższego czasu jak siedzę i trzymam go na ramieniu, to staje mi nóżkami na moich nogach i podskakuje jak sprężynka - czy wasze dzieciaczki też tak robią ???
Ja myślę Rybciu, że nasze dzieci będą z tych "szybko-chodzących". Karolinka jak miała 8 mies. to skakała w kojcu, trzymając się uchwytów, a jak miała 9 m. to chodziła. Kubuś chyba idzie w ślady siostry .
Zuzia Twój synek ćwiczy sobie mięśnie nóg.Pewnie szybko zacznie śmigac Franek tez tak robi,tylko ze on czasami z calej sily trafia mnie w brzuch...Umie tez siedzac utrzymac sie sam raczkami dosc dlugo ale nie sadzam go wogole bo to jeszcze stanowczo za wczesnie dla niego.Bedzie siedzial jak nauczy sie sam siadac. Rybciu silną masz ta córe moj tez tymi stopkami pedaluje robiac kilometry na lezaco ale jego ulubiona zabawa jest zadzieranie nog do gory i z calym impetem walenie nimi o podloge!!Tłumacze mu ze stópki sobie poobija a on z radością dalej swoje stawiając cały dom na nogi ;D
Możliwe zuziu1 że nasz dzieciaczki będą szybciutko chodzić.Ja jak mi mama mówiła też szybciutko chodziłam bo maiłam 10,5 miesiaca.Kto wie może pójdzie za moim rodzeństwem bo siostra miała 9 miesięcy.