reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

reklama
A gdzie ja Ci tu zurawine u makroncow znajde? :tak:
Dolofka ja mam duze bialawe uplawy,od tygodni...mniej wiecej polowy sierpnia,kiedy nastapilo zaplodnienie.
Oddalam dzis jednak plyn,bo sie dowiedzialm ze moge.Po poludniu odbieram wyniki przez internet.Cos mnie brzusio pobolewa i wcale mi sie to nie podoba,rzuce sie na chwile na lozku,pewnie przejdzie a jak nie "no-spa"-za porada lekarza.
 
ja sie też dziś martwie bo mam zaś brunatny uplaw i lekko boli mnie podbrzusze.
Czytam w necie , ze powodem moze byc tworzące sie łozysko, ale z drugiej str ? ehhh
 
Hej Dziewczyny ja też się trochę martwię,byłam wczoraj na wizycie i lekarz stwierdził infekcję bakteryjną, przepisał mi Metronidazol jednak w ulotce jest napisane że nie wolno tego w pierwszym trymestrze,nie wiem czy wziąć jednak te leki czy czekać na kolejną wizytę, którą mam dopiero za wa tygodnie ale już u innego lekarza bo do tego jakoś nie mam zaufania.
 
Jeżeli nie czujesz sie pewnie u swojego gina , warto go zmienić . Ja mojemu ufam bez granic. Po prostu trafilam na swojego. najlepiej pojsc do lekarza ktory pracuje w szpitalu w ktorym bedziesz chciała rodzić ;)
 
Tynka, po pierwsze witamy :-) a po drugie to ja bym na Twoim miejscu nie brala tego leku, tylko zaraz poszla do innego lekarza jesli Ci to bardzo dokucza i poprosila o cos innego... tymbardziej ze do tego nie masz zaufania...
 
Wiecie myślę ,że wytrzymam do kolejnej wizyty, ta infekcja jakoś specjalnie nie daje mi w kość.
A co do gina to już postanowiłam, że zmieniam.
 
ja bym niue lekceważyła infekcji bo moze Tobie nie przeszkadza ale w ciązy nie ma żartów . Nieleczona infekcja moze zaszkodzić Twojemu dziecku. Pędź do lekarza.
 
reklama
Do góry