reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Hm... A ja myślałam,że się rozstaliście,bo Ci powiedział,że nie dorósł do roli ojcowania. No,ale chyba mi się coś pomieszało. :sorry2: Powodzenia w takim razie. :tak:
 
reklama
Cieszę się, ze fryzurka Wam się podoba.

Tomaszowy zadowolony, bo podoba mu się kolor, ale i tak woli mnie w dłuższych :-p
a ja jestem zadowolona :)

cara Ty również ładnie wyglądasz i cieszę, ze wszystko idzie ku lepszemu :)

I co jeszcze? Hmm... chorzy na całego choinka, ale jak to jest, że na brykanie i łobuzowanie mają siłę :dry:;-)
 
Bo tak bylo...
Ale chyba jednak wątpliwości gdzies zniknęły... Wciaz sie uczę milosci i zaufania. Po M nie jest to takie łatwe.
Mój Losiek duzo pracuje, przez co ja dostaje w glowe przez te Cholerne nerwy, czy mnie czasem nie oklamuje.

Po M mam poprostu zryte w glowie...
Ale Łoś dzielnie to rozumie i o nic nie ma pretensji czy żalu. Nawet po setnym smsie czy juz jest w domu po pracy ;)
 
nie mam jeszcze zbytnio czasu ale spiesze by potwierdzić ze super ładnie i dziewczęco tafi wyglądasz:tak:

pozdrawiam tymczasem - kuchnia obiad serwuje:-p
dzis się wspięłam na wyzyny i są pierogi z truskawkami - zaznaczam ze kupne:-D
 
Cara dobrze ze powoli ci sie uklada:)
a fryzurka faktycznie fajna.

mloda tak amrudzila jak przyszlam ze polegla wkoncu i spi.
chwila ciszy...

na dworze ciagle pada snieg, moze jutro sie wybierzemy na sanki:)

Tafojka dzieci zawsze maja sile na rozrabianie:)
 
czesc wieczornie;-)

my po spacerze i obiedzie u mamy:-p lece kapac szkraba i klasc szybko spac bo dzis sie zaczyna 5 sezon Gotowych na wszystko i juz sie nie moge doczekac:-)

a to kilka fotek mojej sniezynki:-p
Obraz 454.jpg

Obraz 466.jpg

Obraz 452.jpg

Obraz 433.jpg

Obraz 445.jpg

Obraz 448.jpg
 
Czesc
wy dziewczyny obcinacie,a mi sie umyslilo,ze mozebym troche zapuscila:-D;-)

SOFI kazala wszystkich POZDROWIC
ma duzo pracy w zwiazku z tym kryzysem:-(aby utrzymacwszytko dobrze

lece robic spagetti na koalacje
 
Cześc wieczorem. ;-)

Marta,masz cudnego synka! :tak: Mam nadzieję,że kiedyś Zuzi będzie dane go poznać. :cool2: :-) :-) :-)

A mnie się dziś zamarzyło ciepełko. :sorry2: Lubię zimę i śnieg (nienawidzę roztopów :dry:),ale kurcze,tak już bym chciała te dłuuuuuuugaśne spacerki po lesie... Marzy mi się piknik gdzieś na polance... Wypad nad wodę,ach... Marzenia... Jeszcze troszkę... ;-) :sorry2:
 
reklama
Do góry