reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

to moze przez ten chleb. mąz jakis nowy upil ale nie ma na nim skladu wiec nie wiem co w srodku..

co do kopytek to jadlam ktoregos dnia z miesem na obiad i cukier mialam ok.

jutro rano szpital. trzymajcie prosze kciuki zebym wyszla po 3 dniach.
 
reklama
Syla a dlaczego aż 3 dni będziesz tam leżeć ? Ja ne musiałam leżeć w szpitalu jak mi rozpoznali cukrzycę ale u mnie był to 22 tydzień chyba więc dość szybko. Trzymam kciuki za szybki powrót :))

u mnie po kolacji 107 :) 2 kromki grahama i jajecznica z jednego jajka i dużej ilości cebuli
 
Ostatnia edycja:
u nas tak trzymaja .min 3 dni słodkie mamy.

zmierzylam sobie cukier juz 3 godz.po tej kolacji i mam 134.. nic juz dzis nie zjem. niedobrze mi.
 
Ja się o cukrzycy dowiedziałam w 21 tc a już mi położna powiedziała, że mam sie przygotować na 3 dni w szpitalu ;/.
U mnie po kolacji 110 więc jestem z siebie dumna ;) zjadłam chleb bez smarowania i chyba to dało efekt ;D
 
śniadanie najgorzej opanować musisz zobaczyć co ci zaszkodziło, np rano nie wolno mleka , twarogów podnoszą cukier na II śniadanie już ok A co dzisiaj jadlaś na śniadano i jaki cukier po tym ?

u mnie na czczo dzisiaj 79 :) ciekawe jak po śniadaniu, okaże się za 20 minut
 
reklama
to pewnie to mleko mi szkodzi nawet jak wleje troszeczkę do kawy wtedy zaraz mam ponad 120 i z płatkami kukurydzianymi też ostrożnie bo ja moge tylko dwie łyżki stołowe

u mnie po śniadanku 114
 
Do góry