reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

A jesteś na insulinie?
Nie. Dieta.
A czemu jesteś w szpitalu?:( słyszałam że w szpitalu kobiety z cukrzycą to lekko nie mają pod względem posiłków:/
Łatwo nie jest.
Obróciła się poprzecznie i w poniedziałek wzięli mnie na położniczy a we wtorek na patologię.
Jutro miało być cc ale odwołali przed chwilą bo mała się znowu obrucila główką w dół i jutro balonik (39tc)
 
reklama
Nie. Dieta.

Łatwo nie jest.
Obróciła się poprzecznie i w poniedziałek wzięli mnie na położniczy a we wtorek na patologię.
Jutro miało być cc ale odwołali przed chwilą bo mała się znowu obrucila główką w dół i jutro balonik (39tc)
O rany Julek, ale masz przeboje na samej końcówce, trzymam kciuki w takim razie żeby wszystko sprawnie poszło <33
 
No będę coś kombinować dziś, może dorzucę jakąś paprykę do tej mojej biednej kanapki z serem :p a nie masz kontaktu z lekarzem? Zapisuj sobie pytania na telefonie, ja na każdej wyżycie na końcu wyciągam telefon z pytaniami bo inaczej ich nie zadam i potem też przeżywam. A w którym tc jesteś?? Przy końcówce to już chyba zawsze sprawdzają, więc może i Ci sprawdził a że było ok to nic nie mówił:)
U mnie 34+5 tc. Właśnie nie jestem pewna, czy sprawdzał. A jak zadzwonię i się będę chciała umówić to wyjdę na jakąś panikaree... 🙄 Nic zobaczę jeszcze jutro jak będzie z tym cukrem rano. Najwyżej będę się dobijać do niego
 
@Nelka85 To już niedługo Twoje spotkanie z córeczką, trzymam kciuki za Wasze dobre samopoczucie! A czemu wywołują?
Cukrzyca i nadciśnienie.
Nadciśnienie opanowane.
Cukry na czczo zazwyczaj super 86-89.
Po posiłkach gorzej ale nie ma tragedii (najgorzej po śniadaniu).
Powiedzieli, że i tak 39tc więc wywołują
 
U mnie 34+5 tc. Właśnie nie jestem pewna, czy sprawdzał. A jak zadzwonię i się będę chciała umówić to wyjdę na jakąś panikaree... 🙄 Nic zobaczę jeszcze jutro jak będzie z tym cukrem rano. Najwyżej będę się dobijać do niego
A tam panikara, nie przejmuj się tym, lepiej mieć spokojna głowę, a lekarz nie jedno widział i z niejedna panikara rozmawiał:p
 
No i dupa, dowaliłam wczoraj w ciągu dnia tyle węgli ze w życiu tyle nie zjadłam i dalej są...co prawda śladowe ilości no ale są...strasznie mnie to denerwuje
 
Dziewczyny 😁
Testowała któraś może frytki z McDonalda?? Mam tak ogromna ochotę, nawet na parę takich frytek...jakichkolwiek w sumie 😭😭😭
 
reklama
Dziewczyny 😁
Testowała któraś może frytki z McDonalda?? Mam tak ogromna ochotę, nawet na parę takich frytek...jakichkolwiek w sumie 😭😭😭
Jadlam kilka razy do mięsa (bez panierki) i sałaty i miałam normalny cukier poobiedni nie wyższy 110 po 1h. Ale mało jadłam, na pewno nie dostarczyłam wystarczająco wegli a też nie wiem co się działo "nie drodze" bo nie mam sensora.
 
Do góry