reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Dziewczyny bo ja generalnie od dziś mam być bez diety jak mam teraz z ciekawości mierzyć dlq siebie poziom glukozy dwie godziny po posiłkach? Jakie wtedy normy bo już się gubię.
 
reklama
Lucalew cieszę się ze z małym wporzadku:-)

Katagorka chyba normalnie po godzinie ale to niech juz dziewczyny co urodziły się wypowiedzą.
A jak się czujesz jak malutka kiedy do domku?
 
Dzien dobry :)

Witam sie z 88 na porannym liczniku...czyli caly czas na granicy :)

Katagorka
Dopytaj lekarzy. Nie wiem czy to nie tak,ze po 1h powinnas miec < 140....ale sama juz nie pamietam tych pociazowych norm. Trzymam kciuki zeby Was wypisali bez problemow :)

Maz wzial Mala w obroty do zabawy wiec sobie jeszcze poleze :D
 
Dziewczyny.
A powiedzcie mi czy w salatce jarzynowej (typu:marchewka,seler,pietruszka,ogorek,jablko,jaja,ziemniaki) z majonezem itp.sa jakies sensowne weglowodany? Bo ja zjadam tej salatki na potege i cukier zawsze w normie..
 
Cornelka no ja miałam obawy ze czegoś nie zauważe bo pierwsza ciążą ;) dla mnie to wszystko nowość była :) zobaczymy za jakiś czas czy przy drugiej też tak będę się obawiać :)

Luca trzymam kciuki w takim razie za wyjście jutro ;)

Katagorka wielkie gratulacje :) śliczna Mala ;) Twoja też Maja ? ;)
Trzymam kciuki żeby jutro już was puścili do domku ;)
 
Dziewczyny mam pytanie :) bo mam w domu dwa glukometry. Ten optium xido neo dostałam gdy dowiedziałam się o cukrzycy ciążowej. I mam accu check active tylko ze on był kupiony 5 lat temu i był nie używany. I dzisiaj zmierzylam jednym i drugim i jest duża różnica. I nie wiem któremu wierzyć.
Te glukometry się jakoś aktualizuje czy nie? Jak leżał 5 lat i nie był używany to ma prawo dobrze działać?
 
reklama
Do góry