reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

No i nie obyło się bez insuliny mam jeszcze dwa dni na cud jak nie spadną to mam wykupić receptę i kuć się. Pewnie najgorszy pierwszy zastrzyk( którego zresztą się obawiam), a kolejne juz bede mniej stresujące
 
reklama
No i nie obyło się bez insuliny mam jeszcze dwa dni na cud jak nie spadną to mam wykupić receptę i kuć się. Pewnie najgorszy pierwszy zastrzyk( którego zresztą się obawiam), a kolejne juz bede mniej stresujące
Nie taki diabeł straszny jak go malują.
A masz insulinę na noc czy w dzień?
 
Asia ja zaczynałam chyba od 5 teraz zwiększam i jestem na etapie 18, ale pewnie zwiększę bo nie bardzo pomaga. Oby ci wystarczyły te 3j
 
Hej
Czy ktoś ma odpsrzedac paski do accu check performa za cenę z refundacją? Jestem w szpitalu, będę tu jeszcze z 10tyg... nie mogą mi Dax recepty , ich glukometr podaje mi jakieś kosmiczne wyniki A sami mają niewiele pasków i wolałabym korzystać że swojego choć nie uśmiecha mi się płacenie po 40zl za opakowanie....
Najlepiej okolice Katowic
 
Dziewczyny. Ja na tym forum już weteranka. Byłam tu dwa razy, jedna ciążę od połowy a jedna cała. Teraz jestem w trzeciej ciąży w 26tygodniu. Zrobiłam obciążenie, ale nie wiem jak zinterpretować wynik. Moja lekarka (o dziwo!) nie odbiera. Napiszcie proszę jakie są normy po obciążeniu. One się ciągle zmieniają i ja już zgłupiałam.
 
Dziewczyny. Ja na tym forum już weteranka. Byłam tu dwa razy, jedna ciążę od połowy a jedna cała. Teraz jestem w trzeciej ciąży w 26tygodniu. Zrobiłam obciążenie, ale nie wiem jak zinterpretować wynik. Moja lekarka (o dziwo!) nie odbiera. Napiszcie proszę jakie są normy po obciążeniu. One się ciągle zmieniają i ja już zgłupiałam.

Na czczo do 92, po 1h 180, po 2h 153.
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Porob zblirza sue wielkimi krokami.
Chcialabym sie dowiedziec jak ti bylo w Waszym przypadku...
Dostalyscie skierowanie na wczesniejsze rozwiazanie ciazy czy czekalyscie do dnia porodu?
 
Do góry