reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Cześć dziewczyny , jestem w 7tc , wczoraj wyszedł mi wynik cukru na czczo 100 gdzie norma w moim laboratorium to 99, nigdy nie miałam problemów z cukrem , w pierwszej ciąży również . W nocy przed badaniem wypiłam cały sok marchewkowy .. mógł on mieć wpływ na wynik badania ? wszystkie pozostałe badania morfologia , mocz , tarczyca idealne
 
reklama
Cześć dziewczyny , jestem w 7tc , wczoraj wyszedł mi wynik cukru na czczo 100 gdzie norma w moim laboratorium to 99, nigdy nie miałam problemów z cukrem , w pierwszej ciąży również . W nocy przed badaniem wypiłam cały sok marchewkowy .. mógł on mieć wpływ na wynik badania ? wszystkie pozostałe badania morfologia , mocz , tarczyca idealne
Norma dla kobiet w ciąży do 92.
 
Dziewczyny a jak to wygląda z cukrzycą? Do szpitala muszę się zgłosić jakoś wcześniej że chce tam rodzic?
Będę pytać lekarza ale chce się już rozeznać [emoji85]
Wiem tylko że ma być szpital o wysokiej referencyjnosci.
 
Witam dziewczęta mam pytanie czy też tak macie dziś zmierzylam cukier na czczo z jednej ręki i wyszło 94 czyli ponad normę po chwili powtórzyłam badanie z drugiej i 87 czyli ok Jak do tego podejść? Który jest prawidłowy bo jednak dla mnie jest różnica I przy większym muszę zwiększyć jednostki insuliny
 
Myślę że z takim wynikiem lekarz wyśle cię na obciążenie w ciąży norma jest do 92
Cześć dziewczyny , jestem w 7tc , wczoraj wyszedł mi wynik cukru na czczo 100 gdzie norma w moim laboratorium to 99, nigdy nie miałam problemów z cukrem , w pierwszej ciąży również . W nocy przed badaniem wypiłam cały sok marchewkowy .. mógł on mieć wpływ na wynik badania ? wszystkie pozostałe badania morfologia , mocz , tarczyca idealne
 
Niestety miewam takie różnice jeśli z dwa dni mam większe wyniki to zwiększam insuline
Witam dziewczęta mam pytanie czy też tak macie dziś zmierzylam cukier na czczo z jednej ręki i wyszło 94 czyli ponad normę po chwili powtórzyłam badanie z drugiej i 87 czyli ok Jak do tego podejść? Który jest prawidłowy bo jednak dla mnie jest różnica I przy większym muszę zwiększyć jednostki insuliny
 
Witam dziewczęta mam pytanie czy też tak macie dziś zmierzylam cukier na czczo z jednej ręki i wyszło 94 czyli ponad normę po chwili powtórzyłam badanie z drugiej i 87 czyli ok Jak do tego podejść? Który jest prawidłowy bo jednak dla mnie jest różnica I przy większym muszę zwiększyć jednostki insuliny
Zazwyczaj wychodzą inne wyniki z innego palca czy ręki :) dlatego lekarze mówią, że nie wolno tak robić :):):)
Dawkę insuliny zwiększasz dopiero jak przekroczenie występuje 3-4 dni z rzędu.
 
Dziewczyny a jak to wygląda z cukrzycą? Do szpitala muszę się zgłosić jakoś wcześniej że chce tam rodzic?
Będę pytać lekarza ale chce się już rozeznać [emoji85]
Wiem tylko że ma być szpital o wysokiej referencyjnosci.
Myślę, że każdy szpital ma swoje zasady przyjęć i jak już wybierzesz miejsce, to należy upewnić się w tym konkretnym.
 
reklama
Meldujemy ,że my już rozpakowane od środy
U Małej cukry super, sobie mierzylam tylko poranne i są w normie. Będziemy kontrolować dalej i mam nadzieję ,że ta małpa już mi odpuści [emoji6]
IMG_20200801_232047_474.jpeg
 
Do góry