reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
A jak to jest z serem feta?? wiem że serów pleśniowych jeść w ciąży nie wolno ze względu na listerię a co z fetą albo mozarellą? chciałabym sałatkę grecką zrobic ale bez sera jest nijaka i wtedy juz nie grecka hehe:-D te sery podnoszą cukier?
 
Hidi - kliknij na suwaczek mój albo Izy i moze bedziesz umiala sama swoj zrobic. Jak juz sie go ustawi to trzeba wkleic w "ustawieniach" (które są na tej stronce w lewym gornym rogu) a potem wchodzisz w "edytuj podpis" (też w liście po lewej stronie będzie). Tam jest takie okienko do wklejania suwaczków, popróbuj.

Ja jade do diabetologa, zapytam o fetę.
 
hidi rozmawiałam z moim lekarzem i pytałam o sery pleśniowe, powiedział mi, że można je jeść w niewielkich ilościach bo polskie sery pleśniowe robione są z mleka pasteryzowanego więc nie maja żadnych bakterii. Ser feta wcinam często bo jak mówisz sałatka grecka jest bez niego nie grecka:tak:

U mnie od kilku dni cukry w normie ale muszę przyznać, że nudzi mi się trochę już ta dieta :wściekła/y:. Macie może jakieś ciekawe przepisy na ryby?Znudziła mi się już pieczona w folii.;-)
 
carioca77 popróbuję dzięki , może się uda:)

AgMich to mnie pocieszyłaś, w takim razie zrobie dzis grecką sałatke przynajmniej jakas odmiana będzie, ja juz tez nie wiem co jeść, w kółko to samo

IzaBK i co diabetolog powiedział?

http://myfxadvice.com
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny jestem początkująca ale mam nadzieję że mnie przyjmiecie :blink: Podobnie jak Wy zaczęły się problemy z cukrem!!dostałam glukometr i bawie się w mierzenie rano mam całkiem niezły ten cukier tak ok. 78-87 wię jeszcze w normie gorzej jest po posiłkach!!:angry: po godzinie mam nieraz nawet 155 boję się że będę musiała kuć się insulinką a do tego jeszcze 2 w brzuszku!!jutro idę do diabetologa ciekawe co powie o tych moich cukrach??:-(


 
Ostatnia edycja:
niusia25 witaj w gronie słodziutkich:-) każda z nas tutaj zmaga się z cukrami czy to porannymi czy też poposiłkowymi, tak więc głowa do góry nie jestes sama:) a jak trzeba będzie sie kłuć to trzeba, wszystki dla dzieciaczków.

carioca77 daj znać co tam u diabetologa
 
reklama
Witam brzuchatki jestem nowa na tym wątku niestety cukier źle mi wychodzi od wczoraj na diecie....umieram z głodu......masakra....wiem że mogę gdzieś na baby boom znaleźć dla cukrowych mamusiek przepisy i rozpiski jedzenia nie wiecie może gdzie?
 
Do góry