reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

mama ola ja wczoraj tez piekne cukry mialam - na czczo 78, po posilkach 2h po 80-90....a dzisiaj rano na czczo 102 i po posilkach po 120-127...a dzisiaj naprawde dietetycznie sie odzywiam, co chwile glodna jestem bo mi to nie starcza a takie cukry. Nie rozumiem tego w ogole ....


Dziewczyny wspolczuje tych chorob..jak sie o nich czyta to faktycznie brzmi to strasznie, ale widze, ze w miare sie z tym juz oswoilyscie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
starlet - ja też się nie łapię w tym wszystkim. Może dziś dzień dużych cukrów? Poza tym od wtorku chodzę głodna, nie dojadam, a przytyłam w tym czasie kilogram... I bądź tu mądry człowieku :no:
 
i ja wspolczuje i tych chorob - bo faktycznie tak jak Andzia pisala ta cukrzyca przy tym wszystkim to pikus, a co do wielkosci cukrow w ostatnich dniach to u mnie na szczęście w porządku.... :)

nawet powiem ze dzisiaj urozmaicilam placki otrebowo serowe - dodalam amarantusa i drzemu niskoslodzonego... :) mniam - zjadla 4 i wynik 110 :) a teraz pitrasi mi sie fasolka po bretońsku :)

mama ola - ja ci moge tylko doradzic to co ja robie - dojadam mieskiem... pewnie niezbyt to zdrowe ale kabanosy mam zawsze w lodowce i tym sobie zawsze zolądek zapelniam poza tym w ciągu dnia to tez fuuuura zieleniny wpada mi do brzucha
aaaaa dla wszystkich jeszcze uwazajacych na cukry :) nie wiem jak wy ale ja osobiscie mam juz dosc gorzkiej herbaty i wody.... bleh... dzisiaj polazilam sobie troche po tesco i znalazlam nową Nałęczowianke gazowaną ze smakiem :) ma na prawde nie wiele węglowodanow jak na napoj smakowy bo jedynie 2,6/100g - a jest baaaardzo smaczna :) wzielam sobie jablkowo gruszkową - polecam :)
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorową porą:-)

Biedna agga ale się musi biedulka namęczyć :-(
Ale miejmy nadzieję że już nie długo będzie tulić Filipka :-) Trzymamy kciukasy agga:tak::tak:;-)

Mój Michałek śpi ja też zaraz się kładę spać , jestem zmęczona, ach te nasze skarby nocne głodomorki hihihi

Pozdrawiam wszystkie słodkie mamuśki , życzę super cukrów moje jak na razie wracają pomału do normy oby tak dalej:-)
Buziaki dla kochanych cukiereczków od jak to piszecie (wirtualnej cioci) :****************

Dobranoc;-)
 
Dziewczyny ale się rozpisałyście,
ja jutro mam chrzciny Natanka na 19 osób i robie to w domu wiec roboty co nie miara a do tego jakiś dziwny straszny, przerażający stres - czuje się gorzej niż pierwszy egzamin na studiach - a chrzciny są na 17 i bez mszy bo za dużo slubów.

Andzia dobrze wiedzieć , że ktoś jest psychologiem dziecięcym bo niestety - ale bedę musiała porozmawiać z psychologiem i to właśnie dziecięcym, Gdzie jest Będzin?

Aureolcia gratulacje szafy, teraz to już masz komplet i trzeba myśleć o ciuszkach i reszcie. Pewnie jak patrzysz na to uśmiech od ucha do ucha.

Maria ja nosiłam soczewki twarde koło 10lat temu i niestety miałam suchość oka, zdarzało się , że na uczelni ściągałam a nie miałam okularów i to była tragedia. Warte polecenia jest płyn do oka raczej krople, nazawa coś z łzą, sucha łza, nie pamiętam dokładnie ale to nawilża oko i soczeki.

Mama Ola ja dojadałam rulonikami, robiłam je z szynki i sera żółtego albo smażyłam dużą ilość warzyw na patelnie i płaty z kurczaka, na samą myśl o tym głodzie to mam wilczy apetyt, a przydało by mi się troszkę zrzucić bo jak tak dalej pójdzie to w nic się nie zmieszczę.

Dziewczyny czy poszerzyłyście się w biodrach? Czy urosły wam stopy?

Violan , Andzia te choróbska to rzeczywiście jak się je czyta ale czytając to czuć optymizm i niesamowitą wiedzę na ten temat.

Assica ja byłam po 7tyg u gin i tak plamiła troszkę, wtedy powiedział, że od 6 do 8 tyg jest to normalne, ale należy pójść do gin zbadać się, wiem też , że on ogląda rany po cc.
Przekaż Adze , żę mocno trzymamy kciuki. Jak tak to czytam to dobrze, że Natan postanowił nie męczyć mamusi :))))))

Emka dobrze, że zaczynasz kupować nowe rzeczy, ja też postanowiłam , że wkońcu należy coś zakupić ale gdy widzę zwisający brzuch to odechciewa się,

AAAA właśnie co do brzucha ostanio w rozmowach w toku widziałam ciałą po schudnięciu i babka doradziła , że najlepsze na te nasze seksowne brzuszki jest hula hop!!! W poniedziaek ide juz po to hi hi silne postanowienie
 
gabrielka nie badz taka madra ;p
tez ogladalam ten program ;p i slyszalam o hula hop haha
ogladam wszystko co leci w tv z Pola na nogach zgietych albo na brzuchu albo klacie :D
po zapieciu nowych spodni troche mi brzuch wystaje ;|
musze to zlikwidowac :D
pocwicz i napisz jak reultaty :D bo jak marne to nie ma co cwiczyc ;p


Pola zaraz 2 miesiace :| matko jak ten czas mi leci odkad ja urodzilam :D
jeju ! urodzilam dziecko ! alez to piekne :DDDD


co do bioder i stop - sa wieksze.
biodra o ok 5 cm a stopy z 38,5 na 40 :szok::szok::szok::-D
 
Ostatnia edycja:
megi trzymam kciuki za szybki powrot do normy :) jak wy to robicie po porodzie? mierzycie sobie cukry w miare mozliwości i dalej jestescie na diecie czy olewacie cukry jecie jak leci i tylko kontrolnie sprawdzanie ze te wartości po malu wracają do normy...? eeeehhhh no powiem wam szczerze ze choc porodu boje sie jak diabli to nie moge sie doczekac az zjem cos co mi sprawi przyjemność :)

gabrielka - jak to chrzciny bez mszy? pierwsze słysze cos takiego :) ihhih nie wiedziałam ze tak tez mozna :) nawet fajnie bo nie wszystkie dzieciaczki chcą grzecznie mszę przespac :) życzę udanej i owocnej imprezy.... ehhh w sumie mam nie daleko - chyba się wprosze na jakies pyyyyszne co nieco :) a tak na marginesie - z tymi kroplami nie chodzi ci czasem o tzw, sztuczną łze?

emka jak to stopa o 1,5 numeru?? szok - a to tak w ogóle od ciąży się rozrastamy czy to przy porodzie jakies halo? ja mam numer buta ciągle ten sam a ostatnio adidasy kupowalam, co do bioder to nie mam zielonego pojęcia - i tak mam szerokie :)
 
reklama
Do góry