reklama

ćwiczymy ćwiczymy !!!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2005' rozpoczęty przez gaga, 7 Marzec 2006.

1. gaga

gaga uzależniona

no to moje drogie może od jutra, żeby nie tak od razu, zaczniemy od

30 brzuszków
    15 wymachów prawą nogą
    15 wymachów lewą nogą
    20 skłonów
    15 przysiadów

i co 4 dni do :pkładamy po 10 brzuszków, po 5 wymachów, 5 skłonów i 5 przysiadów
    no to na jutro tyle, i meldować się któa już zrobiła, a ja co 4-5 dni będe wrzucać ile minimum na kolejne 4 dni, co wy na to ???

2. Mailen

Mailen Fanka BB :)

tak jest trenerko!!!
    Melduje się!!!! :police:

3. reklama
  4. Mailen

pot, krew i łzy..... >:D

5. żużaczek

żużaczek Gość

i nalezy dodac wymachy głową na prawo i lewo... ilekoroc ktos nam proponuje cos słodkiego ;D

6. Mailen

żużaczku ojjjjj z tym bedzie najgorzej :mad:

7. marta15

marta15 Fanka BB :)

To ja tez sie melduje:)

A cwiczen wam niestety nie wysle, bo one maja po 64-70 mega!!!! :-[ :-[ Przykro mi bardzo, ale je poogladam i po wpisuje jak trzeba rpbic cwiczonka:)

8. gaga

gaga uzależniona

no to moje drogie dzis luz i obżarstwo a od jutra ćwiczymy ostro :) ja pewnie wieczorkiem jak mąż będzie, żeby małą przejął, chyba że rano jak małą śpi, no zobaczymy ::)

9. atol

atol Fanka BB :)

ja tez sie melduje, na dzien dzisiejszy robie 60 brzuszkow, 30wymachow, 20 sklonow 20 przysiadow i 60sklonow takich jak siedze na podlodze (mam nadzieje ze wiecie o co chodzi)
    Cwicze juz 3 tygodnie i jak na razie nie widze strasznych postepow :p

10. reklama
  11. arabella

arabella Mamy październikowe 2007

Zrobione co Gaga kazała. CHyba zakwasów dostanę! Gdzie ta kondycja sprzed ciąży, kiedy dwa razy w tygodniu robiłam 60 długości basenu i codziennie 200 brzuszków bez większego problemu!

12. Mailen

arabella WOW to Ty niezły wyczynowiec byłas ::) jestem pod wrazeniem ;D

Poleć forum