reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

suplementuje d3 od miesiąca.
Jeśli nawet mam IO to nie podadzą mi metforminy - jest tu ona zakazana przy staraniach o ciąże. Do endokrynologa chodziłam - byłam 2 razy, ale teraz powiedział że mam chodzić do rodzinnego - on będzie mi przepisywał euthyrox i kontrolował tsh. Do endo mam się zgłosić jak już będę w ciąży. PRolaktyne miałam badaną i w PL i w NL i mam ją w normie.
Ja nigdy nie brałam antyków jak tylko zaczełam miesiączkować miałam problemy z regularnościa i dlatego wysłali mnie na badania - wynik PCOS w wieku 20 lat - i bujam się

Naprawdę metformina jest zakazana przy staraniach w Holandii? Masakra.No ale w sumie w każdym kraju mają swoje procedury. Ja Siofor odstawiłam stopniowo, jak w ciążę zaszłam. I dużo czytałam na ten temat, bo jedni uważali,że należy ją odstawić od razu jak test wyjdzie dodatni, inni,że odstawiamy tam stopniowo do 3 miesiąca , a są i tacy,że bierze się przez całą ciąże,ale zmniejszoną dawkę .

No to fajnie,że prolaktyna wychodzi Ci w normie. Ja też odkąd zaczęłam miesiączkować, to miałam problem z regularnością, ale cudowna moja pani doktor stwierdziła,że taka moja uroda bez badań!Dostałam antyki na wyregulowanie i było oky do moementu,aż przepisała mi takie , gdzie okres mi zanikł, zaczęłam tyć , mieć problemy z ciśnieniem i wybuchami złości.
Arte nie czytaj neta, nie myśl, zrelaksuj się , będzie dobrze :) Trzymamy mocno kciuki:)
 
reklama
Naprawdę metformina jest zakazana przy staraniach w Holandii? Masakra.No ale w sumie w każdym kraju mają swoje procedury. Ja Siofor odstawiłam stopniowo, jak w ciążę zaszłam. I dużo czytałam na ten temat, bo jedni uważali,że należy ją odstawić od razu jak test wyjdzie dodatni, inni,że odstawiamy tam stopniowo do 3 miesiąca , a są i tacy,że bierze się przez całą ciąże,ale zmniejszoną dawkę .

No to fajnie,że prolaktyna wychodzi Ci w normie. Ja też odkąd zaczęłam miesiączkować, to miałam problem z regularnością, ale cudowna moja pani doktor stwierdziła,że taka moja uroda bez badań!Dostałam antyki na wyregulowanie i było oky do moementu,aż przepisała mi takie , gdzie okres mi zanikł, zaczęłam tyć , mieć problemy z ciśnieniem i wybuchami złości.
Arte nie czytaj neta, nie myśl, zrelaksuj się , będzie dobrze :) Trzymamy mocno kciuki:)

No tu endo mi powiedział że Metformina jest zagrożeniem dla wczesnej ciąży i ogólnie powoduje złe rozwijanie się płodu. Także zabronił i powiedział że jak chce ją brać żeby schudnąć troche to że mam odstawić starania. To tyle, lekarze w holandio bardzo mają dziwne podejście do wszyustkiego - wszystko leczą paracetamolem - aaa i muszę zrobić zapas duphastonu w pl bo tu dopiero zajmują się kobietą jak ma 12tydzień ciaży, wcześniej lekarz Cie nie zbada i jesli poronisz np z małej ilości progesteronu to nie ich problem. Oni nie podtrzymują - przetrwa najsilniejszy...
 
Ja tez dzis plamie i brzuch mnie napieprza. Czyli progesteron nadal niski jak był tak jest. Do @ jeszcze tydzień.


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Ja tez dzis plamie i brzuch mnie napieprza. Czyli progesteron nadal niski jak był tak jest. Do @ jeszcze tydzień.


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
A bierzesz lutkę albo dupka?

Ja po luteinie też miałam plamienia, po dupku nie mam.

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Mania nic nie biore, bo sie nie staramy. Ale moze w końcu wroci wszystko do normy [emoji6] a jak nie to dalej leki.


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
A nie myślałaś żeby właśnie teraz, kiedy nie próbujecie, wykorzystać czas i spróbować wyregulować cykl?


*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Rene gratulacje [emoji8][emoji253][emoji272][emoji257][emoji258][emoji255][emoji259] piekna corcia [emoji7]


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ależ piękna pogoda dzisiaj u mnie a mój mąż w pracy na popołudniu :( i tak siedzę - myśle o plamieniach i modlę się żeby już się skończyły bo zaraz mi zabraknie wkładek :/ a sklepy dziś zamknięte
 
reklama
Do góry