reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

Nemezis gratuluje , to musi byc wspaniale uczucie !
Agatatje dasz rade, ja mam egzamin w lipcu i tez bede musiala maluszka zostawic w domu ;D
 
reklama
Dzięki dziewczyny! Jakie to uczucie?? Wiecie chyba jeszcze ten fakt do mnie nie dotarł albo za bardzo się skupiam na myśleniu o dziecku, ale jest ulga duża i odrobina żalu. :)
 
A gdzie konczylas studia ? Ja bylam na stomatologii w Zabrzu ale przerwalam i wiem ze w Katowicach nie bylo latwo na lekarskim..
 
Nam z poludnia Polski marzyl sie Bialystok, bardzo dobre warunki do studiowania, przyzwoita kadra - kolezanka skonczyla stomatologie tam wlasnie i jest bardzo zadowolona. Jeszcze raz gratuluje ;D
 
Dziękuję. Pocieszę Cię, że wcale nie studiowało się tak znakomicie i kto mógł to po pierwszym roku "uciekł" na inne uczelnie. Ludzie byli bardzo rozczarowani tym co się u nas działo. Więc chyba po prostu klimat i czyste powietrze oraz małomiasteczkowość mogłaby kogoś skusić ;) Ja jako urodzona białostoczanka nie przepadam za swoim miastem. Sercem jestem poznanianką ;D
 
Gratulacje Nemezis!!! Ja mam egzamin w niedziele ale nie jadę bo to trochę za daleko (tzn 60 km ale na tyle małego nie zostawie a dla niego na taką wycieczke też jeszcze za wcześnie) Spróbuje sie umowic i zdac go na koniec czerwca i pojechac sobie juz z malym jak bedzie mial miesiąc.
A ja go już zostawiałam z tatusiem raz na pół godzinki a raz prawie na godzinke i świetnie sobie poradzili ;D
Mleczko w lodówce w razie czego zawsze jest a z resztą też sobie bez problemu radzą
 
Odkad nasze dziewczyny zaczely rodzic to taka cisza na czerwcowkach...wykruszamy sie pokolei a rozdwojone mamusie juz zajete, nie maja zbyt wiele czasu na pogaduszki...z jednej strony radosc a z drugiej tak smutno sie troszke zrobilo , kazda w napieciu przed rychlym porodem, ciezkie te ostatki :(
 
Dziewczyny cieszcie się każdą wolna chwilą, dużo wypoczywajcie...bo póxniej jak Maluch pojawi się już na świecie to z utęsknieniem będziecie wspominać te chwile kiedy w każdej chwili mogłyście położyć się , wypocząć, zrelaksować...a teraz to albo kupa, albo kolki, albo jeść i tak w kółko....ale z drugiej strony można Maluszka mocno przytulić i całe zmęczenie nie jest ważne..tylko On.
 
reklama
No i ja wlasnie na te druga strone czekam Olenko z takim utesknieniem ;D Przytulic mojego maluszka ( + moc umyc sobie nogi w normalnym zgieciu tulowia, wejsc do wanny bez akrobacji, spac na brzuchu, normalnie sie poruszac...itd itp - wiele plusow hehe ;D ) i poprostu widziec go juz zdrowego bo to tez zaprzata mi mysli nieustannie ;)
 
Do góry