maajka
Czerwcowa mama 2008
Witajcie,dziewczynki:-)
U mnie pogoda dzis znosna-cieplo (14st.),rzeskie powietrze,co jakis czas wychodzi sloneczko.Ale zapowiadaja na dzis troche deszczu.
Ja dzis siedze w domciu-mam zalegle prasowanie,no i chce w koncu zrobic porzadki w szafie,poprzegladac ciuchy,koszule-moze znajdzie sie cos do porodu.
Wczoraj jakos tak nie mialam humorku,ale wieczorem M mi poprawil-praktycznie caly wieczor lezal przy mnie,a raczej przy moim brzuchalku,rozmawial z Majunia,opowiadal jej co leci w tv,glaskal,stukal,calowal....To byl taki rozczulajacy widok,taka milosc z niego plynela....
Tak bardzo sie ciesze,ze M tak czeka na nasze dziecko.Jestesmy ze soba prawie 6 lat i ja juz dawno chcialam zalozyc rodzinke,ale on zawsze czul sie jeszcze niegotowy,bo to taka odpowiedzialnosc.Kiedy w sierpniu podjelismy juz konkretna decyzje-ogromnie sie cieszylam,troche balam jak to bedzie,no i balam sie,ze moze bedzie zalowal,ze moze powie kiedys,ze go zmusilam.
Ale teraz jestem naprawde szczesliwa widzac,ze i on jest szczesliwy kiedy mowi o naszej coreczce:-)
Ale Wam sie ''wywewnetrzylam'' ! ;-)
U mnie pogoda dzis znosna-cieplo (14st.),rzeskie powietrze,co jakis czas wychodzi sloneczko.Ale zapowiadaja na dzis troche deszczu.
Ja dzis siedze w domciu-mam zalegle prasowanie,no i chce w koncu zrobic porzadki w szafie,poprzegladac ciuchy,koszule-moze znajdzie sie cos do porodu.
Wczoraj jakos tak nie mialam humorku,ale wieczorem M mi poprawil-praktycznie caly wieczor lezal przy mnie,a raczej przy moim brzuchalku,rozmawial z Majunia,opowiadal jej co leci w tv,glaskal,stukal,calowal....To byl taki rozczulajacy widok,taka milosc z niego plynela....
Tak bardzo sie ciesze,ze M tak czeka na nasze dziecko.Jestesmy ze soba prawie 6 lat i ja juz dawno chcialam zalozyc rodzinke,ale on zawsze czul sie jeszcze niegotowy,bo to taka odpowiedzialnosc.Kiedy w sierpniu podjelismy juz konkretna decyzje-ogromnie sie cieszylam,troche balam jak to bedzie,no i balam sie,ze moze bedzie zalowal,ze moze powie kiedys,ze go zmusilam.
Ale teraz jestem naprawde szczesliwa widzac,ze i on jest szczesliwy kiedy mowi o naszej coreczce:-)
Ale Wam sie ''wywewnetrzylam'' ! ;-)


