azile29
Czerwcowa mama'08
No to ja dzisiaj nie mogłam spać. Pewnie z powodu remontu:-(!!!!!!!!!!!!!! Mąż coś wynosi cały czas i jeszcze nie widać postępu pracy, aż mnie to dziwi bo jemu zawsze robota w rękach sie pali
!!!!!!!!
Darunia fajnie ze idziesz do szkoły rodzenia, będziesz pewniejsza przy porodzie;-).
Magdziarko trzymam kciuki za wyniki. I czekam na wiadomości !!
Życzę wszystkim miłego i słaonecznego dnia.
!!!!!!!!Darunia fajnie ze idziesz do szkoły rodzenia, będziesz pewniejsza przy porodzie;-).
Magdziarko trzymam kciuki za wyniki. I czekam na wiadomości !!
Życzę wszystkim miłego i słaonecznego dnia.
gratuluję Dziewczyny udanych wizyt i zdrowych maluszków
:-)

