Joanna, super że wszystko ok
i tak trzymaj
ja wizytę mam dopiero 8 maja, potem po 25 maja, a następna juz w szpitalu na cc, więc jeszcze trochę czasu jest,
ostatnio nie moge wyczuć jak lezy mała, nie wiem gdzie ma pupke czy rączki,z pierwsza to wszystko wiedziałam gdzie jest bo jak sie wypięła to konkretnie:-)
i tak trzymajja wizytę mam dopiero 8 maja, potem po 25 maja, a następna juz w szpitalu na cc, więc jeszcze trochę czasu jest,
ostatnio nie moge wyczuć jak lezy mała, nie wiem gdzie ma pupke czy rączki,z pierwsza to wszystko wiedziałam gdzie jest bo jak sie wypięła to konkretnie:-)

juz tak nie kopie, bardziej się wierci i przebiera to nóżkami to rączkami, ale te czkawki to mnie powalają
też teraz tak często czujecie czkawki? A może to raczej jakiś niepokojący sygnał

. W mieszkanku już posprzątałam, malucha juz nakarmiłam. Nie mam koncepcji na dzien dzisiejszy, chyba sobie poleże i oczywiscie bede co jakiś czas zaglądała na BB 