agusia04
Czerwcowa mama'08
fajne jest Tantum Rosa - tylko najlepiej dokupić taki mały spryskiwacz do kwiatków, tam rozpuścić a potem sobie psikać - wygodna sprawa :-)
Robiłam identycznie


Sprawdzona metoda. Polecam.A wracając jeszcze do kleszczy to mi zakładał lekarz. Ale zrobił to tak, że Kacper tylko przez 3 dni miał czerwony niewielki ślad. I zaraz zniknęło. Wiedział facet co robi. I za to jestem mu wdzięczna
;-)