• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
No no no Marta widzę, że Mąż wziął sie do pracy na całego. Oby tylko wytrwał w tym. Trzymam kciuki
Hi, hi nie miał wyjścia, bo codziennie melduję ile zostało do końca :-D a teraz czas leci w zawrotnym tempie :tak:
Mam nadzieję, że ze 2 ostatnie tygodnie będą się dłużyły, żebym wszystko zdążyła przygotować :-D

Przed chwilą sprawdziłam efekty mężulka i jestem w szoku, ściana prawie szklaneczka :tak: nawet lepiej kładzie gładź jak teść-zawodowiec :szok::-D
a co najważniejsze będzie mało kurzu, bo zbytnio nie będzie co szlifować :tak::-)

oby tak dalej to humor będzie mi dopisywać i takiego dołka już nie złapię jak wczoraj ;-):-)
 
reklama
Mata;

ja jestem chodzącym grzejnikiem i każdego dnia padam ofiarą przewiania - niby jest ciepło, ja jestem cała mokra a tu wietrzyk zimny...

Odnośnie opuchlizny...
położna powiedziała mi,że widzi po mnie zmianę i to,że zaczynam puchnąć...może to być pierwszym symptomem zatrucia ciążowego - ale oczywiście nie musi... Powiedziała mi abym wytrwała chociaż do 36 tygodnia..
 
Mata bardzo się cieszę, ze remont w końcu ruszył:-Di już niedługo zakupki maluszkowe i będziesz zadowolona:-)proszę się już nie smucić:tak:a mnie boli brzuch z przerwami boję się ale czytałam o tych skurczach brakstona czy jakoś tak może to to:baffled:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry