JoannA25
Czerwcowa mama'08
Dzięki Kochane;
w sumie to się źle nie nastawiam... widzę się często z położną i ona mnie bacznie obserwuje. Jak na tą chwilę białka w moczu nie było tak więc powinno być ok :-)
Odnośnie pokoiku... Dzisiaj czytałam w M jak Mama wywiad z Mają Ostaszewską - niespodziewanie urodziła miesiąc wcześniej i nie mieli nic kompletnie dla Dzidzi przygotowanego. Dzisiaj J dzwonił do naszego znajomego aby jak najszybciej zacząl malować pokoik i składać meble bo to różnie bywa... a chciałabym aby się tam trochę przewietrzyło
w sumie to się źle nie nastawiam... widzę się często z położną i ona mnie bacznie obserwuje. Jak na tą chwilę białka w moczu nie było tak więc powinno być ok :-)
Odnośnie pokoiku... Dzisiaj czytałam w M jak Mama wywiad z Mają Ostaszewską - niespodziewanie urodziła miesiąc wcześniej i nie mieli nic kompletnie dla Dzidzi przygotowanego. Dzisiaj J dzwonił do naszego znajomego aby jak najszybciej zacząl malować pokoik i składać meble bo to różnie bywa... a chciałabym aby się tam trochę przewietrzyło
mój maluszek też wg usg jest większy najważniejsze jest zdrowie, którego Tobie , obecnym i przyszłym mamusiom życzę