kacha381
Czerwcowa mama'08
Ja tez lubie ogladac pokoiki dzieciaczkow wiec z niecierpliwoscia czekam na wasze zdjecia.
Moj smyk bedzie spal z nami mamy naszczescie mamy duza sypialnie wiec oprocz naszego lozka zmieszcza sie lozeczka naszych dzieciakow.
Skurcze tez mam co jakis czas ale bezbolesne takie twardnienie brzuszka tylko nieraz powietrza nie moge zlapac i zastanawiam aie czy to skurcz czy ruchy malego.
A szaleje okropnie nieraz mam wrazenie ze wyjdzie mi przez brzuch.
Moj smyk bedzie spal z nami mamy naszczescie mamy duza sypialnie wiec oprocz naszego lozka zmieszcza sie lozeczka naszych dzieciakow.
Skurcze tez mam co jakis czas ale bezbolesne takie twardnienie brzuszka tylko nieraz powietrza nie moge zlapac i zastanawiam aie czy to skurcz czy ruchy malego.
A szaleje okropnie nieraz mam wrazenie ze wyjdzie mi przez brzuch.
ale pozniej mi przeszło na szczescie!
Tak samo było w pierwszej ciąży
