• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
wow!! - zostawić was na dwa dni i proszę... takie nowiny ;-)

Edytko - GRATULACJE!!!

ja byłam dwa dni u swojej babci - 200km od W-wy; młody się wyganiał, my dotleniliśmy, był fajnie :-)
 
reklama
ja mam podobnie - pomału się wyciszam ...(choć tyle jeszcze do załatwienia)

nie wiem czy wy też tak intensywnie odczuwacie wiosnę?? - mam wrażenie,że pcha mi się ta zieleń w oczy,zapachy w nos - wszystkie zmysły wyostrzone...
 
No własnie zerknęłam na listę zrobioną prze Agacinkę to tak wygląda:
Iwosz - 01 czerwca
Lorcia - 01 czerwca
Agusia04 - 04 czerwca
Magdziara - 05 czerwca

Liliana80 - 05 czerwca
Cordilia - 06 czerwca
Mamoot - 07 czerwca
Flexy - 07 czerwca

UrszulaL - 7 czerwca

Issa_zg - 09 czerwca
Snoopy12 - 10 czerwca
JoannA25 - 12 czerwca
Natunia - 12 czerwca
Kacha381 - 13 czerwca
Maajka - 13 czerwca
Sonika08 - 13 czerwca
Kasia.kl22 - 15 czerwca
Daruuunia3 - 15 czerwca
Azile29 - 16 czerwca
Kasiau30 - 16 czerwca
Julia! - 17 czerwca
Magdalenkakol - 18 czerwca
Głuszek - 21 czerwca
Behemott - 21 czerwca
Milkaaa - 23 czerwca
Aniaw23 - 23 czerwca
Ewcia28 - 24 czerwca
Jola244 - 25 czerwca
Joaś - 25 czerwca
Aniknulka - 25 czerwca

Edyta1421 - 25 czerwca
Asiowo - 26 czerwca
Creedka - 27 czerwca

Andzia24 - 27 czerwca
Agacina - 29 czerwca
Mata-kow - 30 czerwca
Almetka - 30 czerwca
Marlena nad - 30 czerwca


 
dziewczyny powoli już każda z nas zacznie miewać skurcze przepowiadające.w końcu macica musi przygotować się i dzidzie do porodu.
Aniknulko życzę zdrówka i uważaj na siebie-skonsultuj sie z ginem w sprawie tego bólu.
ja nospy już nie biorę-skurcze mają prawo już się pojawiać i pomimo męki wolę je mieć by przygotowanie i poród szedł naturalnie nie zamierzam już nic wyciszać.:tak:
 
ja też unikam no-spy - wzięłam tylko na podróż samochodem - w domu pozwalam skurczom na "bycie" - nowe doświadczenie dla mnie, bo w pierwszej ciąży ich nie było... :tak:

tak w ogóle to chciałabym aby mała się wykluła po 25 maja - to zdążę jeszcze na dwa zjazdy i jeden egzamin ;-)
 
Dzięki dziewczynki za wsparcie:-D
Magdziarko ból jest w dole brzucha i boli tak jakbym miała silny okres:tak:jak się przekręcam na łózku czy wstaję to też boli:baffled:poza tym coraz częściej chodzę siusiu

Gina zapytam jutro bo nie brałam scopulanu zbyt dużo miałam wątpliwości zostałam przy nospie
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry