• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
I jestem absolutnie pozbawiona decyzyjności... dobrze, że chłopa mam od myślenia, hehehe :-D

Ja mam tak samo, chociaz uparta jestem i lubie postawic na swoim, ale jak wybieraliśmy płytki do kuchni, to nic mi sie nie podobało i kazałam mężulkowi zdecydować :szok: a pomysleć, że przed ciążą nic by do gadania nie miał ;-):-D
 
reklama
hmmm... brak koncentracji - coś o tym wiem... Wiecie co, ja już nawet staram się nie jeździć samochodem ponieważ czasami jestem strasznie roztrzepana...

Powiem Wam, że wredna czasami jestem ... myślę,że to te hormony - współczuję w duchu Jackowi :-D
Poza tym mam tak jak Kasia - jak powie coś co trafi w mój słaby punkt - zaraz łzy lecą...
 
Hej czerwcowki! Jestem tu nowa ale mam nadzieje, ze pozwolicie mi sie wkrecic :-) Jestem mama dwojki dzieci 7 i 4 lata na 1 czerwca spodziewam sie trzeciego :-D Z jednej strony chciala bym juz zobaczyc to nasze Malenstwo, meczy mnie duzy brzuch, wieczne zmeczenie itd, ale przy najlzejszym skurczu mysle "byle nie teraz" moze dlatego, ze wiem co mnie czeka. Mam jeszcze troche czasu, niech sobie grzecznie siedzi. Pozdrawiam!!! :happy:







 
Zuzukus witaj widzę że też jesteś doświadczoną mamusią tak jak niektóre z naszych czerwcóweczek:-D

Snoopy będzie dobrze jak dzidzia przyjdzie na świat to myślę, że Twój J zmieni priorytety i mamusia przejdzie na dalszy plan

Magdziarka ale z Ciebie pracuś:tak:ja to już tracę siły dziś prawie zemdlałam - podróż do stolicy autobusem mnie wykończyła, M musiał wyjśc po mnie bo bym nie doszła:no:
Dzis mamy szkołę ostatni raz i dostaniemy certyfikat, teraz jestem po obiadku więc nabrałam troszkę sił
W nocy było ok, choć miałam erotyczne sny, chyba po tej naszej lekturze:-Dhihihi
 
Oj dziewczynki to ja mogę się do tego wszystkiego przyłączyć:tak:
Nerwy to mam zszarpane jak tylko coś jest nie po mojej myśli ogólnie staram się być spokojna ale jak tylko ktoś mi zalezie za skórę to biada mu, płaczliwa też jestem z byle powodu mogą płynąć strumieniami...
Dziś to jestem osłabiona cukier skoczył nie wiadomo z jakiego powodu zjadłam rano bułkę i wypiłam kawę a cukier 200 byłam w szoku:szok:do W-wy dojechałam na resztkach sił, w autobusie gorąco, ledwo doszłam do metra i dojechałam do pracy mojego M ale już nie doszłam poczekałam aż po mnie przyjdzie, buty kolejny problem założyłam dzis sandały na rzepy bo adidasów już nie włożyłam takie mam balony:szok::crazy::szok: o chodzeniu nie wspomnę sapię, poce się a chodze jak 80-latka, i jak tu się nie denerwować i nie płakać - tragedia a zostało jeszcze 1,5 m-ca:angry:
Żylaki też wyskoczyły ale na razie nie sa bolesne, jednak jak myję się rano i kucam to w kroczu czuję tak jakby żylaka nie wiem już sama może to maluszek napiera i dlatego w czwartek ide do ginki to mi powie co i jak

Milka wydaje mi się, że te żylaki wyszły dlatego, że ostatnio trochę sie forsowałaś na tej budowie a przedtem (w poprzednich ciążach) nie było budowy może dlatego. Jastem z Tobą i będzie dobrze skonsultuj to z ginem może cos przepisze.
Bóle brzucha troszkę ustały zobaczymy na jak dlugo:tak:
Pozdrawiam Was gorąco i mimo wszystko staram się patrzec na świat optymistycznie
 
reklama
Mój tez miał i ma opory, jednak faceci sa wrażliwi :tak: jeśli chodzi o nasze samopoczucie i maluszka, lepiej odczekac niż później żałować bo rzeczywiście może to spowodowac przedwczesne skurcze:-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry