• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Gdyby nie te przeziębienia nerki i cukrzyca to pewnie też bym była w pracy a tak to wolałam nie ryzykoewać szczególnie, ze tak długo czekaliśmy na maleństwo:tak:podziwiam Was mamuski:-D
 
reklama
Ja miałam lekki stresik z torbą w środę przed wyjazdem na Mazury, bo nic nie przygotowane, a jakoś tak się gorzej czułam, brzuch twardy. Ale wróciłam szczęśliwie, a torba nadal nie spakowana :-p
 
Agacina w Krakowie tez tak robią.....

Pojechałam dziś do tecso i kupiłam pajcyki małemu i czapeczkę - bejbolówkę - z ciuchów mi jeszcze trochę zostało do kupienia. Ale nie dużo już uffff.
 
się trzymam i nie puszczam ;-)
muszę zrobic posiew moczu, posiew z dróg rodnych, zapisać na ktg na ten tydzień, pojechać z teściem i wynikami badań do okulisty, zrobic badania Krzymkowi, pojechać na 1 dzień do Białego, umówić na podłączenie licznika gazowego i kuchenki, i ...przeprowadzić się....a wcześniej spakować ... i spacyfikowac rozwrzeszczanego dwulatka ;-)aaaaa :szok:

nie mam czasu na rodzenie :-):rofl2: jeszcze nie teraz....
 
Dziewczyny - trzymam za Was kciuki
oby dzieciaczki jeszcze troche posiedzialy

u mnie wszystko ok

mam niestety infekcje - grzybki wyhodowalam sobie
wykupilam juz globulki i masci - za 50 zl

fizjologicznie ciaza super - szyka dluga, twarda i zamknieta
narazie nei rodze i moge hulac
krotkie usg - serduszko slicznie tykalo, Olga juz do wylotu naszykowana - super nozki widzialam
wody plodowe w normie - scisku wiec nie ma

ja dopiero zaczynam 34 tydzien
za 3 tyg mam pierwsze KTG i tego tez dnia dokladne usg z pomiarami
 
reklama
witam wszystkie czerwcowki :-) juz kiedys udalo mi sie cos na waszym forum napisac a potem dlugo dlugo nic ale staram sie czytac wszystko ;-)
mam pytanie...czy ktoras z Was rodzila w wodzie? myslicie ze warto?
jak narazie nie ma u mnie zadnych przeciwskazan do takiego porodu wiec najwyzszy czas sie zdecydowac :baffled:
pozdrawiam serdecznie :-)

<a href="Suwaczki i grafiki – ciąża, ślub, urodziny – podpisy, sygnatury na forum, bloga, stronę www" title="ciąża, urodziny - suwaczki na forum"><img border="0" src="http://www.suwaczek.pl/cache/cfa6c1b8f0.png?html"></a>
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry