A mi dziś 36 tydzień "stuknął".:-)
witaj w 9-m miesiącu :-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
A mi dziś 36 tydzień "stuknął".:-)









Kochana, wiem cos o tym - 3 ciaze bez problemow a zylakiw tej wyskoczyly wielkie jak nie wiem co.. do tego bolesne. Bylam u gina, u naczyniowego chirurga tez. Biore detralex - dwa raz dziennie i mam zamowic na miare podkolanowki bo sa najskuteczjsze. A i tak pewnie czeka mnie big - ostrzykiwanie, ale to juz po zakonczeniu laktacji.... Chirurg powiedzial ze widzial gorsze zylaki ale potrafil juz powiedziec, ze niestety same sie nie wchlona - sa za duze..Ja mam za to inny problem - wyszly mi na nodze zylakiTa ciaza jest po prostu porabana: najpierw rzyganie 3 miesiace i mocne spadki wagi, niedobrze non stop, potem zgaga a teraz zylaki
Dwie ciaze przeszlam bez tych atrakcji a teraz
Jestem zalamana bo nigdy nie mialam probleow z zylami