milkaaa
Czerwcowa mama'08
Ewcia - to normalne - przygotowuje sie organizm: rozciaga sie miednica i kosci - do porodu
Mnie boli cale spojenie lonowe, miesnie ud...juz sie przyzwyczailam. Jednak na wizycie u lekarza warto poprosic aby sprawdzil spojenie - bo jesli naprawde nocno sie rozchodzi - nauralny porod nie powinien byc mozliwy. Moj lekarz bada to recznie - spojenie nie powinno sie rozejsc na wiecej niz palec, tzn chyba nie powinno byc wielosci palca...Jak jest duze - moze skierowac na usg tych kosci
Ja mam za to inny problem - wyszly mi na nodze zylaki
Ta ciaza jest po prostu porabana: najpierw rzyganie 3 miesiace i mocne spadki wagi, niedobrze non stop, potem zgaga a teraz zylaki
Dwie ciaze przeszlam bez tych atrakcji a teraz 
Jestem zalamana bo nigdy nie mialam probleow z zylami
Mnie boli cale spojenie lonowe, miesnie ud...juz sie przyzwyczailam. Jednak na wizycie u lekarza warto poprosic aby sprawdzil spojenie - bo jesli naprawde nocno sie rozchodzi - nauralny porod nie powinien byc mozliwy. Moj lekarz bada to recznie - spojenie nie powinno sie rozejsc na wiecej niz palec, tzn chyba nie powinno byc wielosci palca...Jak jest duze - moze skierowac na usg tych kosci
Ja mam za to inny problem - wyszly mi na nodze zylaki
Ta ciaza jest po prostu porabana: najpierw rzyganie 3 miesiace i mocne spadki wagi, niedobrze non stop, potem zgaga a teraz zylaki
Dwie ciaze przeszlam bez tych atrakcji a teraz 
Jestem zalamana bo nigdy nie mialam probleow z zylami


;-):-) silne chłopaki same oddychają