A
Asiowo
Gość
Chce kolejnego dzidziusia, ale jeszcze nie teraz...
Mysle, ze tak za rok - 2 lata bedzie juz dobry czas
Narazie nadzwyczajnie nie stać nas na 2 dzidziusia... i ja jakos nie jestem psychicznie na to gotowa. Z 1 malenstwem czasem sobie nie radze, a co dopiero 2
Mysle, ze tak za rok - 2 lata bedzie juz dobry czas

Narazie nadzwyczajnie nie stać nas na 2 dzidziusia... i ja jakos nie jestem psychicznie na to gotowa. Z 1 malenstwem czasem sobie nie radze, a co dopiero 2

ale expresik u Ciebie

takiego mam rozgarniętego męża i trochę pieniędzy , dokumenty i prawo jazdy ale dzieki Bogu znalazł jakiś uczciwy facet i przywiózł do domu nic nie zginęło nawet grosik więc jeszcze istnieją na tym świecie uczciwi ludzie ;-)