reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Mejdia no widzisz,ja zawsze mialam bardzo dobra morfologie,a od momentu porodu cos sie stalo i wyniki sa slabe,ja wlasnie mam problem z odzywianiem bo ja wielu,wielu rzeczy nie jadam,ehhh...

Majeczko bardzo sie ciesze,ze bylyscie u lekarza,mam nadzieje na szybka poprawe u Mai

my mamy Pakistanczyka lekarza,Marysia jak go tylko zobaczy zanosi sie od placzu:sorry:a on taki mily facet:tak:i jak Marysia zaczyna plakacto on robi sie az blady ze strachu,hahaha:eek:
 
reklama
mejdia też się cieszę że mandatu nie dostał :tak:
Marlenko taki pewnie jadak z Ciebie jak i ze mnie ja np.warzy i owoców prawie nie jem mięso i nabiał sporadycznie ale przyznam sie że czasmi chodze cały dzień na cukierkach :zawstydzona/y:
 
puk puk jest ktos jeszcze?:-)
nawet poczytac dzis nie mialam czasu bo marudka poplakiwala caly dzien...i strajk dzis na lyzeczke jadl tylko mleko...goraczka na szczescie juz dzis nie wrocila...ciekawe jaka nocka bedzie...
ja kawe tylko jedna dziennie bo dziala na mnie strasznie:zawstydzona/y:
Marlenko a jakie zelazo? w tabletkach czy jakies plusze? ja chyba tez cos musze kupic bo przez te nocki nieprzespane slaba jestem...a w miasteczku obok szaleje swinska grypa wiec wolalabym nie oslabiac organizmu:-(a moj lekarz tez Pakistanczyk ale zone ma w 1/4 Polke zawsze sie tym chwali:-D
Jola ja na cukierkach bym nie dala rady..na kolacje owszem jem dziwne rzeczy (dzis popcorn:-p) ale sniadanie obiad normalne;-)
Majka oby Majeczce przeszedl katarek i wymioty:tak:
Agusia i jak ciasto?:-)
 
Agusia i jak ciasto?:-)
A widzisz zapomniałam się pochwalić wyszło pyszne. A moje dziecko wymyśłiło, że nie ciato mieliśmy piec tylko torta:wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled: Chodziło pewnie o to, żeby znów coś wymyślić.
Oby gorączka już nie wróciła. Zyczę przespanej nocki

Marlenko witaj. Milo Cię zobaczyć o tak późnej porze. Pewnie spać tak jak ja nie mozesz:tak::tak::tak::-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Marlenko moze masz racje z tym zelazem musze pobractroszke ja bralam biofer folic i twez szybko wszytsko wracalodo normy.
majka ten kaszelek i wymioty moga byc od kataru obty malej szybko przeszlo.
U nas koszmrana noc chyba po tym szczepieniou noo albo zab Kolejna 4 jest pawie na wierzchu. Chodze na rzesach i wspomagam sie kawa.
 
Hej, u nas nocka marudna,
Wojtek spać coś nie mógł, o pierwszej godzina czuwania:szok:
Komar jakiś paskudnik nas w nocy pogryzł:wściekła/y: i dziś urządzamy na niego polowanie!:tak:

Maajka - to fajnie, że trafiłaś na dobrą pediatrę,
oby tylko Maja poczuła się lepiej!:happy:

Jola co Ty z tym jedzeniem?! Owoce i warzywa są przecież najzdrowsze!:tak:
Marlenka - mięso to jeszcze rozumiem, ale nabiał? Maślaneczka, jogurcik, twarożek - nic...?

A ja od dziś zaczęłam pić taki zestaw herbatek - spalanie-oczyszczanie!
MOże mi toksyny wypłuka i trochę wspomoże zwalczanie tłuszczyku;-)

Wilmek - to chociaż z gorączką macie spokój,
może dziś Bruno będzie już lepiej jadł.:happy:

Liliana
i co wygrałaś w kręgle?:-D
 
reklama
witam kochane u nas dzień zaczął się od 8 Mikołaj spał dziś jak zabity nawet burza mi nie przeszkadzała :tak:
A co do jedzenie to zawsze taki jadak byłam i dlatego mam kłopoty z żołądkiem :-(
A teraz się pochwalę wózek mi przyszedł już go złożyłam i jadza próbna była i powiem wam że te rączki są super jestem naprawdę zadowolona :-D
 
Do góry