izka01
mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
Hej dziewczynki, a ja wlasnie gadalam z moja siostra i pokazywala mi ubranka jakie mi przysle (po siostrzenicy) wszystko jest tak sliczne i slodkie, hehe, niektore to prezenty ode mnie. Ma tego caly worek i wszystko w dobrym stanie wiec juz nie kupuje ciusszkow bo mala pewnie szybciej wyrosnie. Zato chce dzis wybrac ostatecznie lozeczko i/lub wozek
Oczywiscie z mezulkiem, czekam az wroci z pracki i jedziemy na zakupy, mam nadzieje ze uda sie tym razem.
Oczywiscie z mezulkiem, czekam az wroci z pracki i jedziemy na zakupy, mam nadzieje ze uda sie tym razem.
Bo 75F chyba nie mają a na pewno będzie potrzebne...
.
A szkoda mi trochę kasy na tak szybko zużywającą się bieliznę...

Wy musicie miec małe D skoro nie macie problemu z kupnem stanika w Polsce. Ja w D nigdy w Polsce nie mogłam się zmieścić, za to tu w Niemczech bez problemu.