reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

witam w ten pochmurny (u nas) dzień
dziękować, dziękować:tak: zawsze o mnie mówili "zdolny leń", czyli chyba przyszło z genami;-) żadnych szkół, kursów (no, chyba żeby liczyć ogólniak z elementami reklamy, ale tam mieliśmy tylko plastykę na poziomie podstawówki, głównie nastawioną na malowanie i zabawę typu plakat reklamowy i antyreklamowy - 3 godz w tygodniu jak inne klasy), podglądanie na wizażu i przypomnienie sobie o tym, że można coś zrobić wystarczyło;-)
a swoją drogą, Esiu gadaj, gadaj... może kiedyś... na emeryturce...:-D

elmaluszku zazdroszczę wyprawy do zoo:tak:
ja dziś mam wyprawę... do szkoły:baffled: eh jeszcze jutro, potem dwa egzaminy w sesji i wolne:happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to gratuluje talentu :-) tylko pozazdrościć :tak::tak::tak:

pochmurny dzień ? u mnie od rana grzeje, wlasnie przyszlam z balkonu, ściągając pranie chyba się już zdąrzyłam opalić :-D upał na całego, na szczęscie mały śpi to można jakis porządek zrobić, tak więc jedni nad wodę jadą inni do zoo , a ja dziś sie biore za mycie okien ;//// ech, dziś pierwszą pobudke mieliśmy o 3:30 do 4:30 a pozniej o 7-ej , i mam nadzieje ze nie wypadne przez niewyspanie przez okno :-D
pozdrowionka na cały dzień !!!
 
Kajetankowi, Wojtusiowi i Krzysiowi 100 lat i jak najwięcej radości i miłości kochane dzieciaczki:-):tak::-D.

Kachasku tworzysz dzieła sztuki, przepiekne jest to co robisz, a jak zobaczyłam tą kartkę na Dzień Ojca z twarzami to się poryczałam (strasznie się wzruszam ostatnio- z wiadomych powodów;-)). No i kciukaski dalej trzymam za reszte egzaminów:tak:.
Toska powodzenia na imprezie, na pewno bedzie super i siły też odzyskasz:-D. Ja tez miałam stresa przed Laury urodzinami a było nas razem z Laurą 7 osób:laugh2:, ale jak przyszli to super było. Przed impreza w Polsce sie nie stresuję bo to "sami swoi" będą:laugh2:. Isztar ma chyba na myśli takie kulki jak w basenie chińskim, kolorowe plastikowe kuleczki?
Goździczek zazdroszcze upału u nas dziś pochmurno:baffled:.
Elmaluszku miłej wyprawy do zoo (oby was tylko wypuścili hihi - żartuję:-D).
Esia ja po czereśniach tez puchną a zwłaszcza brzuch;-), ale ostatnio nie bardzo mam na nie ochote z wiadomych powodów...:-D

Dziewczyny ja dbam o siebie, w poprzedniej ciąży tez brałam żelazo ale chyba nie aż tak wczesnie. We wtorek pewnie zbadają mi mocz i krew to się dowiem. Póki co pomaga zjedzenie czegoś słodkiego i przeczekanie, choć nie przypominam sobie żebym z Laura tak miała. Wątróbkę jem chetnie, ale wołowiny nie lubię:tak:. Pewnie w Polsce nadrobię tymi wszystkimi smakołykami, tutaj zarcie jest okropne:tak:. Dziś znowu spałyśmy z Laurą do 10, dzień bedzie rozregulowany, ale mamy wymówkę sąsiedzi mieli balangę w ogrodzie i zasnąć nie mogłam, jeszcze przed 4 ich słyszałam, Laura tez się kręciła w nocy więc musiałyśmy odespać:-D.
Miłego dnia i weekendu wszystkim:tak:.
 
Dzisiejszym solenizantom - Kajetankowi, Wojtusiowi i Krzysiowi życzmy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, chowajcie się zdrowo !!! Mamom składamy również najlepsze życzonka i gratulujemy cudnych chłopaków !!
ania i szymek :)
 
Witam po wyjeździe :tak:

Nadrobiłam wątki, ale już nic nie pamiętam :zawstydzona/y:

W każdym razie wszystkim świętującym w ostatnim tygodniu dzieciaczkom przesyłam słodkie buziaki :-)
 
Kajetankowi, Wojtusiowi i Krzysiowi 100 lat i jak najwięcej radości i miłości kochane dzieciaczki:biggrin2:od Livki z mamą
 
Kajetankowi, Wojtusiowi i Krzysiowi 100 lat i jak najwięcej radości i miłości kochane dzieciaczki:-):tak::-D
I od nas także :-)

a swoją drogą, Esiu gadaj, gadaj... może kiedyś... na emeryturce...:-D
Tylko byle wcześniejszej, bo aż tak rozgadana nie jestem :-D

Kotku ja za to mam strasznego smaka na owoce - każde. Co niejednokrotnie kończy się mało sympatycznie :zawstydzona/y:;-)
A z wątróbką uważaj, bo (o ile czegoś nie pomyliłam...) zawiera mnóstwo witaminy A, której nadmiar jest niekorzystny. Lepiej suplementować żelazo.

jolka pisz jak tam było bezdzieciowo :-D

Jakiś strasznie wrzaskliwy był dziś Piotwór :baffled: Zazwyczaj to dość normalne dziecko ;-), ale dziś dał nam popalić - jakby coś Mu za kołnierz wlazło - urządzał awantury, histerie, no szok :szok: Dobrze, że już śpi - musimy odpocząć ;-)
 
Esiu zobaczę, co da się zrobić;-)
skończyłam przerabiać pracę, zaraz biorę się za przepisywanie notatek (mam ksero od koleżanki, a na zaliczeniu facet pozwala mieć tylko własnoręcznie napisane). na 9 tą do szkoły, więc pewnie się wyrobię, o ile Michał się nie obudzi i nie będzie marudził, jak to mu się zdarza wtedy, kiedy muszę coś zrobić, czy napisać:baffled:
 
reklama
Do góry