reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

co wy z tym wiatrem? ale dobrze, niech sobie w stolicy siedzi:-p u nas było fajnie, 12 stopni, bez wiatru:tak:
Jola gratuluję bohatera:tak:
toska fajnie, że udało się usg załatwić:tak:
Iza trzymam kciuki, żeby wszystko się poukładało po twojej myśli:tak:

Toska zakupy ujdą:tak: wywaliłam 159 zł na żakiet:szok: ale nie mam ochoty ani cierpliwości szukać czegoś, co będzie pasować:no: jeszcze stanik (lub operacja plastyczna;-))i chyba wsio:tak:
 
reklama
Zaliczyliśmy dziś ortopedę. Tami OKi do powtórki za 2,5 miesiąca żeby zobaczyć czy wszystko się zwapni. Czopek zaaplikowałam kupa yła niezbyt duża, więc żałuje ze nie poszłam za radą Esi, z drugiej strony uspokojona jestem doświadczeniami joli, wiec mam jako taka równowagę :p
iza dziękuję bardzo za fachowe wyłożenie kwestii!
kachasek jak już będziesz w pełni odstawiona to zapozuj do kilku fotek i wstawiaj nam tu :)
toska super że Stasiowi humor dopisuje1 i gratuluję kondycji dziadkowi! super! daj znać jak to USG :D
dzagud Madzia ma niezłą pamięć, musisz uważać co mówisz na okrągło hehehe, ona spryciula jest niebanalna, radze język na wodzi trzymać :p Az normalnie ściska mnie z ciekawości jak ona wykorzysta ten potencjał za parę late :p
Jola strasznie się ciesze że Albercik rośnie zdrowo. jak to zrobiłyście że nie płakał? dajecie skojarzone czy tradycyjne? Ile Albercik teraz waży?
 
Toska nie bądź taka wypożycz dziadka na tydzień ;-):-D:-p

Kachasku czekamy na fotki :tak:

Sorga ja tam nie wiem jak to się stało, bo ja się igieł boję i odwracam głowę ;-):-D dajemy pentaxim :tak: a z wagą dobijamy do 5,5kg ;-)

Albert tak się rozgadał, że szlag mnie dzisiaj trafiał, bo zamiast jeśc to gadał do cycka :baffled:

Maksio wrócił i spokój w domu się skończył ;-)Bercik już zaliczył palec w oku :baffled:
 
hehe Esia to sobie nagrzebalaś :-D;-) u nas to Maks nawet by jeszcze chętnie pojeździł w wózku ;-) gdybym tylko cztery ręce miała :-D:-p
Nie no, Piotruś też by chętnie pojeździł :-D Do tego się dorasta ;-)
Z resztą, jest przeszczęśliwy gdy raz dziennie, po powrocie ze żłobka wywożę go w spacerówce (już małgosinej) z garażu :-D
Super, że Albercik przybiera :tak:

Może wybierz się w końcu do tego mojego magika?
Kurka, mam to zapisane na pierwszej stronie mojego kapownika "do załatwienia" - chyba muszę przepisać na jakąś kolejną, to może WRESZCIE to załatwię :dry:
A wiesz, to nawet nie o ból głowy chodzi - jakaś znerwicowana jestem czy co :confused: Faktem jest, że kładę się nawet przed północą i... po ciemku leżę do 3-4 :baffled: Miodzio :baffled:
Czyli jutro podglądanie Młodego? Zdaj koniecznie relację :tak: I plan bardzo dobry, bo omijanie szpitala szerokim łukiem wskazane ;-)
A dziadka też bym chętnie pożyczyła... ;-)

Sorga oby nie było takiej potrzeby, ale może zdecydujesz się przetrzymać następnym razem :sorry2: No i super, że ortopeda zadowolony :tak: Takie wizyty to ja lubię.

kachasku operacji plastycznej nie polecam (nie żebym miała, ale interesowałam się i wizja takiego bólu :szok:) ale stanik w "wkładką" jak najbardziej ;-) Dobre atrapy nie są złe ;-)

Idę spać... Albo chociaż poleżeć :dry:
 
ja też spać nie mogę:baffled:
ale to chyba przez ta 3 godzinną popołudniową drzemkę ze Stasiem, nie wiem kto kogo uśpił, ale ja chyba pierwsza odpadłam:-D

co do dziadka, to może na licytacje go wystawię???;-):-D
dziadek jest super, niestety trochę za bardzo rozpieszcza wnuka i nazywa go 'królewicz":dry:

ok. ide spać

 
Oj, ale dziś ruuuuch.:szok:

Toska, przypominam, że jeśli chcesz zapisać Stasia do publicznego przedszkola, to od dziś jest już "otwarty" system naboru, gdzie musisz wypełnić formularz i zanieść go do przedszkola.
Strona to www.warszawa345lat.pl

Słuchajcie a u mnie nie jak za przeproszeniem sraczka to urok.:baffled:Tomek skręcił nogę.:wściekła/y:I to tak, że na stopie wyskoczyła Mu wielka, sina gula. Na 21szą jedziemy na ostry dyżur do EnelMedu.:wściekła/y:No i jak znam życie zwolnienie pewnie do Świąt dostanie i będzie mi siedział w domu i marudził. A ja jutro do pracy wracam, i jeszcze będę musiała sama dziewczyny i zaprowadzać i odbierać.:wściekła/y: Szlag mnie trafi.:wściekła/y:
 
reklama
Dzagudku - zartujesz???:szok: Wspolczucia i calusy w stopke dla Tomka ;)
Toska - jak wizyta?:-)

Wiecej nie pamietam - przeoralam caly ogrodek...:sorry2:

OOO Izka - hehehe nie strasz mnie z tymi pomidorkami:szok: Az sie boje teraz - no ja amator ogrodkowy jestem. Za to dzis posadzilam - groszek, papryke, sloneczniki, ziola z 5 roznych :sorry2:PADAM.
 
Do góry