reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

nocanka kliknięte:-). Liczy się tylko jedno moje wejście z jednego IP , czy można codziennie wchodzić i klikać jak w pajacyka;-)Chętnie Ci pomogę
 
reklama
Niestety to nie jak pajacyk, liczy się tylko adres IP jednorazowo, są 4 reklamy więc w przypadku otwarcia wszystkich liczy się jednorazowo razy cztery i niestety danego adresu IP już nic więcej nie policzy....gdyby było inaczej poradziłabym sobie z łatwością :))

Dziękuję Wam bardzo, może się uda :p

Eh... Moja Mała dała mi dzisiaj do wiwatu wieczorkiem, ale już usnęła.... Kochana Niunia.... A ja zaraz też idę spać, siedzę na kanapie i nawet mi się podnieść nie chce.... Eh.... Starość nie radość :)
 
Nocanka DONE!!!:-)
Dziewczyny jakis koszmar mialam dzisiaj z moim "aniolkiem". spac nie chce i to wcale, w dzien spal tylko na spacerze i pozniej w domu musialam poswiecic ponad godzine po to zeby sobie Olaf pospal 40 minut :szok: to jakas paranoja!!!
Wieczorem cyrk trwal do 23 :szok:!!!
i najgorsze ze nie wiem czemu, a jutro jedziemy do Londynu wyrabiac paszport, az strach sie bac co bedzie:no:
 
Nocanka zrobione :-)
My wczoraj byliśmy z małą u kontroli, mała waży 6970 - więc ładnie przybiera na cycu. Już się bałam, że może jest niedokarmiana, bo ostatnimi czasy zauważyłam, jakby laktacja mi spadała.
Lekarka stwierdziła, że ma dziwnie odstające dolne żeberka, powiedziała, że to nie krzywica, bo mała dobrze się rozwija, posprawdzała mnie i męża i stwierdziła, że mój D ma takie samo, więc mała odziedziczyła to po nim... dostała wapno do picia, oraz cebionmulti, no i musimy ją więcej brzuszkować, ehhh jak nie urok to sraczka...
 
reklama
Witajcie kochaniutkie...

u mnie domowy szpital, nie śpię od 4 :szok: bo Ania mi się przyduszała takiego kataru dostała... i fru o 4 nad ranem na osrty dyżur. Zareagowaliśmy szybko, katarek ma i rozpulchnione gardełko. A jak wróciliśmy do domku, to dałam jej mleka i śpi do tej proy bez pobudki :szok: biedactwo odsypia. Przepisala doktor Euphorbium zapsikałam jej nosek i na razie jest ok. Jeszcze podawać wapno i na wypadek gorączki Paracetamol. Ale nie gorączkuje.

Ja połamana, nosisko zatkane, smarkam na zielono, więc zapalenie zatok murowane :-( głowa mnie boli jak cholera... domowy szpital mam... na szczęście Julinka pomału zdrowieje.
 
Do góry