reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
A nie, nie;-) polkiw dwoch rzedach ida do sypialni, na przedpokoju chcemy zrobic regal na ksiazki bo 15m2 przedpokoju to rozpusta jest...ale na zamowienie na wymiar, no i 4-ty pokoj zupelnie niedopieszczony, mama tam ma poki co swoje gniazdko, musze polki powiesic i jakos go ocieplic wizualnie
 
hej, hej. Przyznam się, że od kilku dni tylko podczytuję was w tel. Nie wiem dlaczego nie mogę wysłać z telefonu żadnego wpisu? Wywala mnie z ekranu odpowiedzi po napisaniu jednej literki grr...
U mnie jak zwykle sporo pracy, zaczęłam cykl szkoleniowy dla nowych rodziców, pojawiło się kilku nowych uczniów. Fajnie:)
poza tym przez cały weekend i połowę ostatnich nocy przygotowywałam grę dla moich starszaków. Chodzili z mapą w ręce od punktu do puntku, zdobywali muzyczne kryształy, rozwiązywali muzyczne zadania aby na koniec uwolnić nuty, zamknięte w magicznej skrzyni ;-) Było super, dzieci i rodzice zachwyceni, ale roboty z tym było od groma... kolejna taka gra w czerwcu w plenerze. Będzie więcej pola do popisu. A dziś rano dostałam sms od ojca mojego ucznia, że dziekują za zajęcia, ale dziś rano jego syn schował dzwoniący na cały głos budzik, dał ojcu mapę i kazał mu go odnaleźć:-D
jutro zaczynają się duże warsztaty Suzuki w Tychach więc postaram się dotrzeć na jak największą liczbę zajęć, fajnie popatrzeć jak zagraniczna kadra prowadzi zajęcia. Zawse odnajduję kilka perełek do wykorzystania u siebie.
Dziś tylko o mnie, wybaczcie:zawstydzona/y:
 
hej
ja dostałam @ z rana... dupa... brak weny do pisania...
moon wow 15m2 przedpokoj:szok: ale to będą wtedy takie typowe półki na książki?
trasiu Ty to masz fanastyczną łepetynkę, wiesz?:tak::-) kreatywna z Ciebie kobitka, podobasz mi sie:-D fajnie, że dzieciaczki zadowolone i ojcowie Twoich uczniów smski Ci wysyłaja...?:cool2:
 
Hej!
Felkaa witaj w klubie @ ja umieram z bolu.. A przedpokoj- chcemy taki plytki regal z polkami zrobic, bo mamy sporo ksiazek i na razie w szafie leza i czekaja na godne miejsce;-) a jest takie wlasnie w przedpokoju i go troche ozywia kolorowe grzbiety i jakies inne *******ki
Trasia moze ci ojcowie Cie podrywaja po prostu;-):p podziwiam za chec, sily i kreatywnosc, no ale do wlasnego biznesu ma sie inne podejscie
 
a Wy gdzie...?????????????????????????
proszę się kolejno meldować, bez tłumaczenia, że czas brak, bla bla bla, i no hyżo:cool2:

moon
rozumiem, że regał/półki na książki będzie biały...:-D
 
reklama
Do góry